En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
"Yaaa ne olurrr ben sölimmm son 1 ii bi ayağım çukurdaa bak çok görmeyinnn sona bi gözümde açıkta kalırda giderim ona göree:D:D:D ne vicdan yaptımm beehhh:D:D:D
Kuzummmmm şafakınnn 234 olduuu hadi gel gayliii"

"Gadirim hani ramazan bitsin dvd felan ..yani nekii gelemiosmı cuma ertesinden sahura kadar film izlemeyee hee olmuomuuu nie yaniii ertelios yani ne demek istiosun sen bizi istemiyomusun onu diyom :D"

"Gadirim hani ramazan bitsin dvd felan ..yani nekii gelemiosmı cuma ertesinden sahura kadar film izlemeyee hee olmuomuuu nie yaniii ertelios yani ne demek istiosun sen bizi istemiyomusun onu diyom :D"
ba hafta doluyuz teyzoş ama haftaya olabiler.

aaaa haftaya bayram :D

Biz çağırdığımızda gelseydin DVD'yi sahura kadar bizimle izlerdin...Dimi len Kadir ?! :)

O değilde taze filmler geçti elime bi seans daha yapalım...;) :)

Gelen gelir, gelmeyene uğurlar olsun...:)

Sameett...! Sende gelsene...:)

"Çağırdığında gelmeyi hatta dvd de izlemeyi isterdim ama nerdeydim biliyorsun.....çokta seçicem bir yer olmasada orda olmalıydım dimi...
Bir dahakine inşallah olmak istediğim yerde olurum dimi NEOOOOO

Şafaak 230 kuzummm hepimiz seni bekliyoruzzz"

"Çağırdığında gelmeyi hatta dvd de izlemeyi isterdim ama nerdeydim biliyorsun.....çokta seçicem bir yer olmasada orda olmalıydım dimi...
Bir dahakine inşallah olmak istediğim yerde olurum dimi NEOOOOO

Şafaak 230 kuzummm hepimiz seni bekliyoruzzz"

Ben durumları biliyorum şaka yaptım sadece ama kızdıysan bi daha yapmam...:sorry: Şimdi tekrar düşününce, aslında yersiz de olmuş, haklısın...:cry:

231 ve 232 nereye gitti

Şafak saymak ne demek sayan bilir hafız...Orada olan birgünün hatta bir saatin anlamını çok iyi bilir...Yazık Samet'e...:)

Geri