En iyi PİKAP hangisi?

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi napıcan pikapı al bi passat o paraya del geç heryeri :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi napıcan pikapı al bi passat o paraya del geç heryeri :D
Yok be Yiğit, tamam memuruz, klasik standart rutin bi adamız ama artık yaşam rotamı değiştirdim :D Bir kamyon style pikapla, otoparkta yanyana duran bir sürü klasik (HB,sedan,station) arabadan direk ayıracam kendimi.

Bi de bu trafikte, büyük arabayla geçiş üstünlüğü elde etmek güzel. Önüne kırdığım yol verecek. Vermezse haksız çıkar :) Hem de zararlı çıkabilir..

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok be Yiğit, tamam memuruz, klasik standart rutin bi adamız ama artık yaşam rotamı değiştirdim :D Bir kamyon style pikapla, otoparkta yanyana duran bir sürü klasik (HB,sedan,station) arabadan direk ayıracam kendimi.

Bi de bu trafikte, büyük arabayla geçiş üstünlüğü elde etmek güzel. Önüne kırdığım yol verecek. Vermezse haksız çıkar :) Hem de zararlı çıkabilir..

Tüm fikirlerin güzel abi ama ne bileyim büyük,kaba,vergisi çok,yakıtı fazla :D

Ama cidden bir arakdaşımda navara'dan önceki nissan skystar vardı araba aşırı fazla yakıyordu ama oda hiç uslu gitmiyordu. :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm fikirlerin güzel abi ama ne bileyim büyük,kaba,vergisi çok,yakıtı fazla :D

Ama cidden bir arakdaşımda navara'dan önceki nissan skystar vardı araba aşırı fazla yakıyordu ama oda hiç uslu gitmiyordu. :)
Hayır, ticari olduğundan dolayı, vergi senin arabadan bile düşük ve yakıtı senin arabandan daha az.(Civic'ler uçak gibi yakıt tüketiyor biliyorum.) Hem de belki seninkinden daha iyi gidiyor :) Hem de geçiş üstünlüğü var. :p

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem de gidip, yolun yarısından geri vitese takıp döndüğümüz yollara o gülüp geçiyor :D