Enjeksiyonlu araç sahipleri.. AYGAZ a dikkat. !!!

Konuyu açana teşekkürler

Arkadaşlar 10-15 gün önce aracımda sabahları stop etme sorunu vardı.Gaza geçtikten sonra trafik ışığı falan denk geldiğinde debriyaja basınca devir 0 a düşüp araba stop ediyordu.Motor ısınınca bu sorun ortadan kalkıyordu.LPG regülatörü(350TL) değişecek dediler.Tam bu günlerrde bu konu açıldı.Bende hep AYGAZ kullanırdım.Denemek için POGAZa geçtim.1 depodan sonra arabam stop etmemeye başladı.Şu an hiç bir problem yok.Bir daha asla aygaz kullanmam.Konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim.

siteler shell devamm:))) temiz gaz dır tamammm:)))

arkadaşlar bu forumu ve birkaç farklı forumu sabahlara kadar tek tek okumam sonucu ile otogaz sıralaması sanıyorum böyle oluyor? yanlişim veya eklemek istedikleriniz varsa belirtin lütfen..
bunların hepside katkısız lpg

1- Shell autogas
2- milangaz
3- total
4- PO

ne diyorsunuz bu sıralamaya? tespitim dogrumudur??

Ve ek olarak şu sonuca da ulaştım. "kötü gaz yoktur kötü istasyon vardır"

Arkadaşlar 10-15 gün önce aracımda sabahları stop etme sorunu vardı.Gaza geçtikten sonra trafik ışığı falan denk geldiğinde debriyaja basınca devir 0 a düşüp araba stop ediyordu.Motor ısınınca bu sorun ortadan kalkıyordu.LPG regülatörü(350TL) değişecek dediler.Tam bu günlerrde bu konu açıldı.Bende hep AYGAZ kullanırdım.Denemek için POGAZa geçtim.1 depodan sonra arabam stop etmemeye başladı.Şu an hiç bir problem yok.Bir daha asla aygaz kullanmam.Konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim.

umaraım faydam olmuştur. Bu arada tekrar belirtmek isterim. OPET ve AYGAZ ın müşteri hizmetlerini ayrı ayrı aradım. Ancak henuz geri dönüş yapan olmadı. Umarım arar ve sorunu çözerler...

dün aracıma shell den gaz aldım 24 km gittim tekleme kalmadı araç düzeldi bu sabah çalıştırdığımda rahat çalıştı ve motor ısınana kadar gaza basmassam stop ediyordu ve bu sabah olmadı.

dün aracıma shell den gaz aldım 24 km gittim tekleme kalmadı araç düzeldi bu sabah çalıştırdığımda rahat çalıştı ve motor ısınana kadar gaza basmassam stop ediyordu ve bu sabah olmadı.

güzel ayrıntı.. peki hocam shelden aldıgın gazın markası neydi. shell autogas mı yoska ipragaz felan mı

ben devamlı ayaz alıyordum ama son 15 gündür bir tekleme, stop etme sorunu ortaya çıktı. usta enjektörleri değiştirdi ama değişen bir şey olmadı hatta stop etme rolanti düzensizliği arttı. Hafta sonu filtrelere bakıp değiştirtecem. Bakalım ne çıkacak? O zamana kadar da aygaz kullanmayacam ne olur ne olmaz. Kıllandım iyice.

Geri