Enkaz II

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan güzel bir hikaye yapıp film bile çıkartılır. Tek kelime tebrikler!

Aracınız hayırlı uğurlu olsun inşallah bi kaza bela görmezsiniz.

emeğinize sağlık, çok sıcak ve içten bir anlatımla roman okur gibi bir solukta okunan bir yazı ve güzel bir restorasyon tebrikler.

pembe dizi tadında olmuş gerçekten büyük emek harcanmış tebrikler

Yorumlarınız için teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun. şimdi hepsine gülüp geçiyorum fakat resmen sinir harbi yaşıyorsunuz, o olmadı; şunu bulamadım :) Yerine göre paranızla iş yaptıramıyorsunuz.
Birde fırsatçılar var bu işlerden kar etmeye çalışan vurkaççılar, en sinir bozanı buydu. Zamanında parça stoklamış, yada bir şekilde elde etmiş uçuk fiyatla satmaya çalışanlar. Allah hepimizi böylelerinden korusun!

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aracın alındığı andan itibaren, evet bitti dediğiniz ana kadar ne kadar bir zaman geçti?

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın alındığı andan itibaren, evet bitti dediğiniz ana kadar ne kadar bir zaman geçti?

Toplamda 8 ay sürdü, ilk bölümde şasenin ayrılması, kumlanması, boyanması,ön takım değişimi, motor, şanzıman, diferansiyelin elden geçmesi gibi mekanik işler 17 gün sürdü, sonra araç 2 hafta bekledi, daha sonra düzcede usta sadece benim araçla uğraşmadı, tamir için gelen diğer araçları geri çevirmedi, kendi işlerini halletti, onlardan arta kalan zamanda benim araçla uğraştı, yoksa toplamda 4 ayda biter.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendimden utandım şimdi walla 99 vectrayı eskidi eskidi diye diye sattirdilar...
arabanın markası modeli önemli değil önemli olan ondan zevk almak elinize sağlık... çok güzel olmuş

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendimden utandım şimdi walla 99 vectrayı eskidi eskidi diye diye sattirdilar...
arabanın markası modeli önemli değil önemli olan ondan zevk almak elinize sağlık... çok güzel olmuş

İnsanlar eskiyor, arabalar neden eskimesin :) doğru arabanın markası önemli değil ama ustanın markası çok önemli!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Evet konu arasındaki bütün mesajları sildim,kimse kusura bakmasın. böyle güzel bir uğraşının mesajlar arasında kalmasına yüreğim el vermedi:)
Araç çok çok güzel olmuş kazasız belasız ağız tadıyla binersiniz inş.
mesajları silerken paylaşımları silmemeye çalıştım,gözden kaçmışsa affola.
tekrardan hayırlı olsun...

Bu şekilde daha güzel olmuş.