Erkekler neden kıskanır?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ELM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erkekler Neden kıskanır?

• Çok sevdiğinden

Oy: 11 14.1%
  • Güven eksikliğinden

Oy: 5 6.4%
  • Kendine Güvenmediğinden

• Her Türk Erkeği kıskanır

Oy: 15 19.2%
  • Kıskanmıyorsa Sevmiyodur

Oy: 4 5.1%
  • Sevgilisi çok Güzelse

Oy: 1 1.3%
  • Ben hiç kıskanmamki

Oy: 2 2.6%
  • Diğer erkeklere güvenmediklerinden

Oy: 24 30.8%
  • kızlar daha çok kıskanır

• ne bilim ben erkek milleti işte:)

Oy: 6 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    78
Hadi şurdan..her erkek kendinden şüphe duyar..acaba beni seviyormu hala.acaba beğeniyormu eskisi gibi..acabaa karşısına benden daha yakışıklı biri çıkarsa terkedermi gibi bir sürü acayip düşüncelere sahipsiniz ve buda kendinize güvensizliğinizin kanıtıdır;)
burda çoğul konuşmak yersiz bu dediklerin olursa kıskanmaktan ziyade terketmeyi tercih ederim ben benim yaw daha iyisini bulursa firar serbest istemeyen çeker gider kimse kimseyi zorla yanında tutmuyor hoş hemcinslerin genelde daha iyisini aradığı fakat bulamadığı için kıskanılmak istiyor ( İSTİSNALAR HARİÇ ):kop:

İçgüdüsel birşey, eşini kıskanmayan birkaç hayvan türü var, bunlardan biri domuz :D

Erkek değilim ama bu sınıfa giriyorum :D Domuzluk olduğunu çok söyleyen çıktı ama kıskançlık içimde yok napiim zorlamı? Birde kıskanç biri olduğum düşünsenize kocama ne baktın ne konuştun onla desem ertesi gün bana siteyi kapattırır artık :D:D

Erkek değilim ama bu sınıfa giriyorum :D Domuzluk olduğunu çok söyleyen çıktı ama kıskançlık içimde yok napiim zorlamı? Birde kıskanç biri olduğum düşünsenize kocama ne baktın ne konuştun onla desem ertesi gün bana siteyi kapattırır artık :D:D
:yahoo::yahoo::alkis: (İSTİSNALAR) :alkis::yahoo::yahoo:

Estağfurullah Yeliz hanım :D Biraz daha açayım en iyisi yoksa herkes ben domuzmuyum demeye başlıycak :) Evet içgüdüsel birşey ama bu içgüdülerine ne derece dur diyebildiğine bakılır kişinin. Kimisi tamamen içgüdüleriyle yaşar, kimisi nerde durulacağını bilir. Ama bence her insanın içinde düşünce olarak bile olsa vardır kıskanma içgüdüsü. Bunu hayata geçirmek yada geçirmemek kişisel bir durum...

Estağfurullah Yeliz hanım :D Biraz daha açayım en iyisi yoksa herkes ben domuzmuyum demeye başlıycak :) Evet içgüdüsel birşey ama bu içgüdülerine ne derece dur diyebildiğine bakılır kişinin. Kimisi tamamen içgüdüleriyle yaşar, kimisi nerde durulacağını bilir. Ama bence her insanın içinde düşünce olarak bile olsa vardır kıskanma içgüdüsü. Bunu hayata geçirmek yada geçirmemek kişisel bir durum...
İçgüdüsel olarak kendimi savunuyorum..Dolayısıylaa çözemiyorum...
Arka sokaklarda neler oluyor?:D

Bir yerde içgüdüsel olarak bakarsak çokeşlilikte insanın içinde olabilir. ne kadar kıskanılsa sakınılsada yapacak olan yapar. Yapana da eyvallah denir. Ben asla kocam beni aldatmaz demem erkektir altabilir ama yakalarsam affetmem boşarım :D yani eğer beni aldatacaksa bunu bilmesi yeterli. bunu bile bile beni aldatırsa zaten beni gözden çıkarmıştır. Üzülmeye değmez.
Ama ona buna baktın bunla konuştun kıskançlıkları bana çok garip geliyor. Aklım almıyor sebebini :D

ben her zaman kıskanırım valla yapımda var elimde değil :) ama kıskanmak iyiye işarettir seven insan kıskanır..sevmessem banane umrumda değil naparsa yapsın der gecerim yani :)

İçgüdüsel birşey, eşini kıskanmayan birkaç hayvan türü var, bunlardan biri domuz :D

üstad doru söyLemis,her canlının doğasında var

İçgüdüsel olarak kendimi savunuyorum..Dolayısıylaa çözemiyorum...
Arka sokaklarda neler oluyor?:D

Hatice bence sende içgüdüsel olarak erkekleri alt etme isteği var :D Küçükkene birisi tavuğuna kış mı dedi, nedir derdin :)

Geri