ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
wala burak bronşit olmuşum 2 gündür evdeyim :S cumartesiye durumum ne olur bilemedim, ama ahdım var sizin yaptıgınız bi organizasyona ankaradan cıkıp gelicem :D

Geçmiş olsun kardeşim. Eskişehir- Ankara arası ne kadar ki :D

Bi güncelde ben atayım arkadaşlar nasılsınız bakalım?Eskişehir'liler yazmıyolar boşlamaya başladılar sanırım siteyi :) Nerelerdesiniz bakalım eRen'inde sesi soluğu çıkmıyo buralarda değil herhalde... Askere falan mı aldılar ne yoksa :D
Buralardayım abim uzaktan bakıyorum merak etme sen :) Nasılsınız abilerim, kardeşlerim, kuzenlerim :D

saollasın hacım :) evden eve 2 saate girdim geçen hafta ama 90 falan gelim diyorsan 2,5 saati biraz geçiyor bile, eskişehir içindeki trafigide goze alırsak :D
Kardeşim buradaki trafikten ne olacak Ankara 'ya gör oyuncak ... Ama bir tek sorun var Çevre yolu var ;) en kısa zamanda o da bitecek rahatlayacağız

Kardeşim buradaki trafikten ne olacak Ankara 'ya gör oyuncak ... Ama bir tek sorun var Çevre yolu var ;) en kısa zamanda o da bitecek rahatlayacağız

yok aga :D burak bilir benim eskişehirdeki acı frenlerimi :D ben eskişehire geldiğimde cıldırıyorum allah size sabır versin :D, ben burda 90 dan asagı gitmiyorum hiç ışık yok, kullandıgım güzergahta, orada yollar cok dar, bazı şöforlor cok cins, ışıklar çıldırtıcı 2 araba ilerliyo kırmızı yanıyor, sacımı basımı yoluyorum orada. :D ankaranın gozunu seveyim 4 serit yol, sagından geç, solundan geç :D sabah ve akşam trafiginde kaza olmazsa güzel güzel gidiyoruz :D

yok aga :D burak bilir benim eskişehirdeki acı frenlerimi :D ben eskişehire geldiğimde cıldırıyorum allah size sabır versin :D, ben burda 90 dan asagı gitmiyorum hiç ışık yok, kullandıgım güzergahta, orada yollar cok dar, bazı şöforlor cok cins, ışıklar çıldırtıcı 2 araba ilerliyo kırmızı yanıyor, sacımı basımı yoluyorum orada. :D ankaranın gozunu seveyim 4 serit yol, sagından geç, solundan geç :D sabah ve akşam trafiginde kaza olmazsa güzel güzel gidiyoruz :D

Hayırlısı olsun kardeşim... Darısı bizim de başımıza ;)

adım faruk yaşım 46 aracım 2004 vectra comford

Faruk PALA ,
opelim.net Eskişehir bölümüne hoşgeldiniz... Keyifli forumlar dilerizz ;)

:D :D :D
Ama o durumda acı freni gerektiriyordu :) işte sakin kullanımı teşvik etme diye buna derler Cengiz :) :D daracık yollar bol bol ışıklar dur kalk hızlan diyeseye kadar tekrar yavaşlıyosun :D ama buranın şöförlerini sefiyorumya ben :o biraz daha insaflı biraz daha insancıl :D

26 dk 678

adım:armağan
yaşım: 28
meslek :loadmaster(uçak yükleme uzmanı)
aracım: 1998 vectra b cd

Geri