ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:D :D :D
Ama o durumda acı freni gerektiriyordu :) işte sakin kullanımı teşvik etme diye buna derler Cengiz :) :D daracık yollar bol bol ışıklar dur kalk hızlan diyeseye kadar tekrar yavaşlıyosun :D ama buranın şöförlerini sefiyorumya ben :o biraz daha insaflı biraz daha insancıl :D

Yapma gözünü seveyim ya :D İstanbul plaka gördüklerinden midir nedir şu ana kadar hiç yol veren birini görmedim Eskişehirde bana :D hatta inadına bakıp bakıp üstüme geliyorlar :D :D hoş kafama o yolu almayı koyduysam acı şekilde de olsa yol vermeyen olmadı da neyse :D kısaca şöyle söyleyeyim eskişehirli sürücüler(sözüm meclisten dışarı :D ) 34 plaka gördükleri arabaya aaa bunlar manyak gibi kullanıyor istanbulda bizde bunlara yol vermeyelim düşüncesine kapılıp yol vermemeye çalışıyorlar :D ama sadece çalışıyorlar yol vermemek için biraz daha pratik yapmaları lazım :p:p:p

Dostlar o zaman bızım bı ayrıcalıgımız olsun opelciler olarak eskişehir trafıgınde centilmen olalım ben sureklı cok acelem olmadıkca yol verırım hatta gecen yıne bırısıne yol verıyorum bı baktım bızım emrah mış :) gulustuk yol verdım gecti

Valla ben çarşıda olsun elimden geldiği kadarıyla yol veriyorum özellikle Opel oldu mu yol veriyorum tanıdık olsun olmasın belki sitedendir falan diye..
Bu arada bende angel'leri çıkarıyorum arabadan H7 olan farları H1 e çeviricem internetten bakıyordumda 52 TL ye çift var burada sordum 90 TL dediler :( Salı günü falan Opes'te olurum büyük ihtimalle gelecek olan varsa gelsin hiç olmadı Gökhan'dan çay içeriz:)

Merhabalar Eskişehir.... :D
Ne zamandan beri yoktum yeni geldim daha :D
Eren abi yapıcaz ayıp ediyorsun satmaktan vazgeçtim arabayı piyasadaki 106'lara falan baktımda iş yapmaz ya hem bu daha güzel tesisatıda bitirdim güm güm öttürüyorum :D
Angel arıyorum şimdide Fk marka almamı söylediler junyanda kaputla far arasında boşluk kalıyormuş tampona tam oturmuyormuş öyle söylediler junyan ve sonarda yol görüşü sıfırmış gösteriş için alırsan al dediler Fk orjinal marka onda herşeyi orjinal yol görüşü falan süper dediler bende uzun yola çıkmasamda çıkıyorum yani yazdan yaza olsun Allah korusun bu hiç bişeye benzemez kaza falan yaparız Allah korusun ikinci el temiz patlağı çatlağı olmayan tamiri falan sararmamış denk gelirse bana söylerseniz çok sevinirim Bursadan buldumda 200 liraya junyan diye almıyorum biri bana fikir versin ya Eren abi sen bişi söyle Sinan abi sen söyle ya ne yapıcam ben gidip Fkya 350 liramı vericem yoksa 200 liraya ikinci el junyan tertemiz mi alsam napıcağımı şaşırdım valla Cvp bekliyorum :)
Trafik konusuna gelince ben hiç bi zaman İstanbullular deli gibi araba kullanıor yol veriyim demiyorum ben karşımdaki babam olsa şarhoş olarak görürüm herkezi o yüzden yol veririm yada yavas giderim ama Eskişehirde Bi İstanbul Nefretimi vardır anlamadım gitti daha Galatasaray gelmedi heralde buraya geldiğinde bir daha konuşuruz bu konuyu adamlar eses atkıları çıkarıyorlar yine camlarını patlatıyorlar bilmiyorum yani :D

Yapma gözünü seveyim ya :D İstanbul plaka gördüklerinden midir nedir şu ana kadar hiç yol veren birini görmedim Eskişehirde bana :D hatta inadına bakıp bakıp üstüme geliyorlar :D :D hoş kafama o yolu almayı koyduysam acı şekilde de olsa yol vermeyen olmadı da neyse :D kısaca şöyle söyleyeyim eskişehirli sürücüler(sözüm meclisten dışarı :D ) 34 plaka gördükleri arabaya aaa bunlar manyak gibi kullanıyor istanbulda bizde bunlara yol vermeyelim düşüncesine kapılıp yol vermemeye çalışıyorlar :D ama sadece çalışıyorlar yol vermemek için biraz daha pratik yapmaları lazım :p:p:p

Ya ne bileyim buranın halkına alıştım o zaman :) ama dediğinde doğru
diyelim trafik sıkıcı ve bunlatıcı o zaman cidden yol veren olmuyo :( özellikle 17:30-19:00 arası hiç çarşı trafiğine girmek istemiyorum :) malum iş çıkışı yorgun bedenler ve gergin sinirler bide bunun üstüne sıkışık trafik birleştimi ortalık tümden karışıyo :( sonra bi bakıyorum şöförler arasında sürtüşmeler laf atmalar vsvsvs..

Dostlar o zaman bızım bı ayrıcalıgımız olsun opelciler olarak eskişehir trafıgınde centilmen olalım ben sureklı cok acelem olmadıkca yol verırım hatta gecen yıne bırısıne yol verıyorum bı baktım bızım emrah mış :) gulustuk yol verdım gecti

Aynen abiya trafiği futbola benzetiyorum eğer paslaşmadan giden bir futbolcu topu bir yere götürür bir şekilde topu kaptırır noldu top ulaşması gereken yere ulaşabildimi hayır(Allah korusun) :( Şimdi bunu trafiğe uyarladıkmı hemen hemen aynı sonuç çıkıyor :( O yüzden fresh rahat bir müzik özellikle yoğun bir trafikte ve sağındaki solundaki araçlara takılmadan (yok adama bakya kanı gibi gidiyo yok sinyal vermeden döndü vsvs..demeden) rahat bi şekilde araç kullanmayı tercih ediyorum :) Özelliklede Hava hastanesinin ordan ne zaman geçsem hep bir sıkışıklık vardır nedenide stadın ordan çıkan araçlara yol verilmemesi oda haliyle uzun kuyruklara sebeb oluyo ne zaman geçsem orada yol vererim ayrıca kızılcıklıdada aynı problem var park halinde çıkacak eleman herkes korna çalarak yanından geçiyo bende çalıyom frene basıyorum kornaya alışmış olması gerek benim geçmemi bekliyo :) :D Tabi yol verdiğimi anlıyo sonra çıkıp gidebiliyo ;) sonrada en çok yayalara yol vermeye çalışıyorum çünkü onlar bizler gibi trafikte emniyetli bir şekilde değiller :( o yüzden ne zaman kanatlının önünden geçsem genelde dururum sonra illaki bir şekilde korna yerim arkadan :kop: neyse baya uzattım uzun lafın kısası yeni solaganımız şu olsun YOL ALIN YOL VERİN TRAFİKE CAN VERİN :) :D

Merhabalar Eskişehir.... :D
Ne zamandan beri yoktum yeni geldim daha :D
Eren abi yapıcaz ayıp ediyorsun satmaktan vazgeçtim arabayı piyasadaki 106'lara falan baktımda iş yapmaz ya hem bu daha güzel tesisatıda bitirdim güm güm öttürüyorum :D
Angel arıyorum şimdide Fk marka almamı söylediler junyanda kaputla far arasında boşluk kalıyormuş tampona tam oturmuyormuş öyle söylediler junyan ve sonarda yol görüşü sıfırmış gösteriş için alırsan al dediler Fk orjinal marka onda herşeyi orjinal yol görüşü falan süper dediler bende uzun yola çıkmasamda çıkıyorum yani yazdan yaza olsun Allah korusun bu hiç bişeye benzemez kaza falan yaparız Allah korusun ikinci el temiz patlağı çatlağı olmayan tamiri falan sararmamış denk gelirse bana söylerseniz çok sevinirim Bursadan buldumda 200 liraya junyan diye almıyorum biri bana fikir versin ya Eren abi sen bişi söyle Sinan abi sen söyle ya ne yapıcam ben gidip Fkya 350 liramı vericem yoksa 200 liraya ikinci el junyan tertemiz mi alsam napıcağımı şaşırdım valla Cvp bekliyorum :)
Trafik konusuna gelince ben hiç bi zaman İstanbullular deli gibi araba kullanıor yol veriyim demiyorum ben karşımdaki babam olsa şarhoş olarak görürüm herkezi o yüzden yol veririm yada yavas giderim ama Eskişehirde Bi İstanbul Nefretimi vardır anlamadım gitti daha Galatasaray gelmedi heralde buraya geldiğinde bir daha konuşuruz bu konuyu adamlar eses atkıları çıkarıyorlar yine camlarını patlatıyorlar bilmiyorum yani :D

En iyisini yaparsın bencede Burak Angel konusuna gelirsek eğerki 2. el alıcaksan su alıp almadığına iyice baktır sonra pişman olma ;)

Valla ben çarşıda olsun elimden geldiği kadarıyla yol veriyorum özellikle Opel oldu mu yol veriyorum tanıdık olsun olmasın belki sitedendir falan diye..
Bu arada bende angel'leri çıkarıyorum arabadan H7 olan farları H1 e çeviricem internetten bakıyordumda 52 TL ye çift var burada sordum 90 TL dediler :( Salı günü falan Opes'te olurum büyük ihtimalle gelecek olan varsa gelsin hiç olmadı Gökhan'dan çay içeriz:)

Valla Sinan abi öğlen derste oluyorum :( Yoksa yanınıza gelir hemde sohbet ederdik :( Saolsun Gökhan abinin herdaim çayı oluyo :) :D eğer gelemezsem Sinan abi bol bol selam söle ;)

Aynen burak abi sıfır alsan bile kenarlarına slikon sıktırın diolar su almasın buhar yapmaması için Sinan abi eğer gidersen Bol Bol selam böyLe gökhan abiye onu unuttum ben :D

Geri