ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abi O zaman H.polatkandaki Urfalıya bakalım fiyatına sağlığa falan bakalım fiyatlarına ona göre bi yer ve zaman kararlaştırırız şimdi bize liste önemli...

Abi O zaman H.polatkandaki Urfalıya bakalım fiyatına sağlığa falan bakalım fiyatlarına ona göre bi yer ve zaman kararlaştırırız şimdi bize liste önemli...

Araçlarımızı daha rahat park edebileceğimiz, iftar ortamını rahat yapabileceğimiz bir yer olması gerekir ona göre uygun bir ortam seçebiliriz...

Abilerim Kardeşlerim Artık Bi İftar Yemeyi Yapmanın Zamanı Geldi Listeyi Şimdi Hazırlıyalım sonra Günü Ve GidiLicek Yeri Ayarlarız...Listeye Başlıyorum Arkadaslar Cogunluk oldugu zaman Ayarlarız geri kalanını...
1-bRk26

Zaman ve yer olduğu sürece bende varımmm :rolleyes: Mağazanın durumuna göre tabikide gelmeye çalışırım. Olmadı iftar sonrasındaki etkinliğe katılırım kesinlikleee... :o

benim aramama bağlı :) bu arada shoutbox a gelsene

Gerçekten shoutbox dediğini anlayamadım mazur gör :) Ana sayfadaki chat sohbet bölümü mü yoksam :confused:

Selam arkadaşlar...Valla vardiya düzenime uyduğu sürece bende gelmeye çalışırım..Nerede ve ne zaman yapılacağına karar verilsin listeye ben ona göre yazarım adımı dedim.. Ramazanda birçok lokanta fiks menü koyuyorlar baya güzel bi anket yapalım sağlık urfalı vs vs gibi yerlerden hangisi olsun diye ondan sonra tarih kararlaştırırız...H.Polatkandaki Urfalıda istenilen kolaylığı sağlayabilirim...

Bende Sinan abim nerelerde diye düşünüyordum yahu özletiyorsun kendini :) Ufaklık nasıl büyüdü mü... yine her zamanki gibi yabanı görecektir beni ama neyse:o

Ben bugun bi afişte gördüm fidanlık restorant diyordu iftar menüsü 9.90 diyordu gören varmıdır???

oo eskişehir iftar olayına girişmiş
götürün bakalım sağlıkta ızgara köfteleri

en son biz ordayken güzeldi oranın köftesi :D ama arabaları nereye bırakıyosunuz sağlığa gidince? ara sokaklarda yer oluyo mu?

bide köy kahvesi vardı eskiden sağlıktan bikaç sokak içerde orda da nargile için benim yerime :)

gecen senede mi iftar yapmıştık biz :)

1-bRk26
2-Gökalp
3-Erhancorsa
4-kasırga&burak
5?????

off iftar falan dedikçe kebaplar iskenderler tereyağ sosları uçuyo gözümün önünde :D

ben de bayramlaşma organizasyonu isterim

Abi Deme Şöyle Ya Zaten Karnım Aç :(
1-bRk26
2-Gökalp
3-Erhancorsa
4-kasırga&burak
5-skydive (Garanti Değil)
6-eRaGoN (Garanti Değil)
7-???? Bekliyoruz Nerde Bu Eskişehirliler yaa..

abi deme şöyle ya zaten karnım aç :(
1-brk26
2-gökalp
3-erhancorsa
4-kasırga&burak
5-skydive (garanti değil)
6-eragon (garanti değil)
7-???? Bekliyoruz nerde bu eskişehirliler yaa..
bitanesi burda :)

Geri