ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bakıyorum da gökalp hergün opes tesin sevdin mi gökhan ustayı ne yaptın:)aşk olsun ben ordayken çagırmadınız iftara ben gidincemi kararlaştırdınız:)
Kusura kalma Samet abi dediğin gibi görüştük ama o zaman buluşacağımız kesin değildi kütahyadan gelen arkadaşımız iftara yetişemeyeceğini anlayınca alelacele u dönüşü yaptık artık :D Bu arada Gökhan abiyede çok teşekkürler birebir yakından ilgilendi ;) gerçi iftardan sonra tekraradan buluşamadık ama hayırlısı olsun :(

ADIM:Kadir ŞAHİN
ARACIM:Vectra 1.6 16V Comfort
eses.jpg

Hoşgeldin arkadaşım... İyi forumlar...

ramazanda es-es coştu, kacıncı org. bu böyle :)

Devamı gelecek az kaldı :)
ADIM:Kadir ŞAHİN
ARACIM:Vectra 1.6 16V Comfort
eses.jpg

Kardeşim opelim.net ailesine hoşgeldin iyi forumlar dilerim. Organizasyonlarımıza bekleriz...
Valla ii kaynatmışınız benim msj arada kalmış gitmiş:(

:sorry::sorry: Üzüldüm abim gerçekten biraz daha dikkatli olmak lazım cvp. yazmadan önce.... Bu arada abim Lastik işinden ben pek anlamıyorum. snow Way diye bir model var ama markasını tam bilmiyorum çok duymuştumm

Arkadaşlar buluşmaya gelemedim valla misafir gelecekti onları beklemek zorunda kaldım inşallah bidahaki sefere..(hep böyle diyorum bi aksilik çıkıyo)..
Bu arada arkadaşlar 4 lastik alıcam varmı gözünüze çarpan kampanya falan olan bi yer??ve marka olarak hangisini önerirsiniz??
TeşekkürLer...
İnşallah abim bir dahaki buluşmaya...

hayırlı ugurlu olsun ALLAH (c.c) kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

+ 1 hayırlı olsun...

eses 3, sıradaki yerini bu haftada korudu :D
bakalım ilerleyen haftalarda neler olacak.

önemli degil arkadaşlar canınız saolsun...gökhan usta çok cana yakın ya saolsun valla bizi herzaman öyle agırlıyor....tebrik etmek lazım böle insanları...neyse inşallah gideriz mangala ama hayırlısı tabi...iyi geceler

Geri