ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1. skydive - Eren DOĞAN
2. eRaGoN - Sinan DOĞAN
3. gokalp - Gökalp GÜNAY
4. 26opel - Yasin KARACA
5. Kasırga&Burak - Burak
6. emrh_corsa'n - Emrah
7. erhan_corsa - Erhan ALPSAR
8. corsa 85 - Ahmet ESEN

Bilgileri güncel tutalım arkadaşlar.....

Tarih / gün ve saat ayarlarsanız ona göre ben dememiz daha makul olacaktır... Ben haftaya akşamları boşum mesela hergün olur ama bi tarih belirlense daha iyi olur...

Evet güncelliğini koruyan arkadaşlar için söylüyorum :rolleyes: En kısa zamanda bir organizasyon yapıyoruz...! Saat gün ve yer belirlemek için en kısa sürede online olarak cevap yazmanız ve iletişim için GSM, MSN bilgilerinizi aktifleştirin ;)

bende Kerem Eyüpoğlu ben de Söğütteyim ancak haftanın yarısı eskişehirdeyim (40 km) yani bütün işlerimi orada hallediyorum. Aracıma gelince Opel Astra 1.6 twinport easytronic vites sp. 26 yaşında ve öğretmenim. herhangi bir organizasyoın düzenlenirse seve seve katılırım.

Hocam Sende opelim.net ailesine hoşgeldin... Eskişehir bölümüne ilk mesajını attığın için teşekkür ederiz. Bu mesajını tüm site içerisindeki arkadaşlarla paylaşırsan seviniriz ;)

Eren az önce Deniz halı sahanın orda gördüm ;) müsait olsaydım durcaktım acaba maç yapıyosun diye :) :D :D :D

9 bennn

1. skydive - Eren DOĞAN
2. eRaGoN - Sinan DOĞAN
3. gokalp - Gökalp GÜNAY
4. 26opel - Yasin KARACA
5. Kasırga&Burak - Burak
6. emrh_corsa'n - Emrah
8. corsa 85 - Ahmet ESEN
9. bozcurt - Eralp KIRLI

Eren az önce Deniz halı sahanın orda gördüm ;) müsait olsaydım durcaktım acaba maç yapıyosun diye :) :D :D :D

Evet kardeşim bizim AVM deki arkadaşlarla halı saha maçı yapıyorduk :p Darısı bizim de başımıza ...

9 bennn

1. skydive - Eren DOĞAN
2. eRaGoN - Sinan DOĞAN
3. gokalp - Gökalp GÜNAY
4. 26opel - Yasin KARACA
5. Kasırga&Burak - Burak
6. emrh_corsa'n - Emrah
8. corsa 85 - Ahmet ESEN
9. bozcurt - Eralp KIRLI

Bozcurt Aramıza hoşgeldin kardeşim (:

selam es-es ahalisi

gurbette olunca buluşma muahabbetine katılamıyorum malesef

Foruma hoşgeldiniz ii muhabbetler dilerim..
Bu arada bosh servisi şu hondanın karşısındaki yer mi acaba?? Birde Carbon Clean işlemini ne kadar yaptırdınız tavsiye eder misiniz_?

TEKSAN ın ordaki Bosch servisinde yaptırdım sağolsunlar çok ilgi gösterdiler. fiyatı 70 TL. kredi kartına taksit yapıyorlar. Ben faydasını gördüm çünkü ülkemizdeki yakıt kalitesi belli ve sürekli şehir içi yolculuk yaptığımız için dur kalklardan dolayı çok devirli kullanamıyoruz. Bu yüzden sübaplarda ve diğer mekanik parçalarda kurum oluşması yüksek ihtimal. Yapılan işlemden sonra aracın daha rahat devirlendiğini fark ettim.Sürtünmenin azalması ile de yakıtta azalma olmasını umuyorum. Şu an test aşamasındayım, bakalım km de kaç kuruş fark edicek. Ben şahsen tavsiye ederim kötülükten ziyade faydası olduğu kanısındayım.

Ben baya geri kalmışım buralardan ya internetim ne zamandan beri yok o yüzden giremedim baya şeyler değişmiş öncelikle yeni gelen abilerime kardeşlerime hoşgeldiniz diyorum..
Nasılsınız Eskişehirliler Buluşma olucak sanırım olursa bende varım diyim Allah nasip ederse tabiki..
Sticker olayını konuşmuştum cocukla işten çıkmış ama yinede tanıdık yaptırırız dedi bi şekil ayarlayıp götürsem fiyat öğreniriz o sorun değil reklamcıda bastırırız kaç kişi istiyorsa Eskişehir opelim net olarak çok fazla bi miktarda tutmaz dedi...

1. skydive - Eren DOĞAN
2. eRaGoN - Sinan DOĞAN
3. gokalp - Gökalp GÜNAY
4. 26opel - Yasin KARACA
5. Kasırga&Burak - Burak
6. emrh_corsa'n - Emrah
8. corsa 85 - Ahmet ESEN
9. bozcurt - Eralp KIRLI
10.bRk26 - Burak UYSAL

Bu arada Burak kardeşim tekrardan hoşgeldin. Eskisi gibi faal aktif olursun inş. :) aksi bir düşüncemiz yok merak etme...

Liste güncelliğini koruyor...

Geri