ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu arada Merhabalar Tekrardan zaman zaman girebiliyorum siteye eskisi kadar pek fazla online olamıyorum... Kulağım biraz deliktir ;) Eskişehir'deki arkadaşlar için söylüyorum....! Yakın bir zamanda Neo Alışveriş Merkezinde Otomotiv üzerine bir güzellik yarışması düzenlenecek galiba.. En kısa zamanda yeni haberleri vereceğim ;)

Foruma ve Eskişehir sayfasına hoşgeldiniz...
Arkadaşlar birde hepimiz Eskişehirdeyiz arabalarımıza ufak tefek şeyler yapıyoruz... Burada ne yapacağımızı ne alacağımızı yazalımda belki başka arkadaşlarda almak isterler toplu alımda indirim falan yaptırırız...

Katılıyorum Abi sana ;) yapacağımz şeyleri paylaşalım yakında benzer mod. olayına girecek arkadaşlarımız için ön yardım olur...
ADIMŞuayip
YAŞ 42
MESLEK Dsi çalışıyorum
ARCIM 2000 model vectra comfort 1.6 aracımı beyeniyorum güzel biraz fazla yakıyor galiba emek mahalesinde oturuyorm birgün buluşalım bütün opelcler anlatırız tanışırız herkese çok selamlar

opelim.net Eskişehir bölümüne hoşgediniz....

Ewet Eren'le bendim sanayide OPES'e çay içmeye gidiyorduk..Keşke sellektör korna falan yapsaydın anlardık bizde..Bu sticker olayı lazım herhalde birbirimizi tanımıyoruz...
Bu arada OPES deki Gökhan arkadaşımıza teşekkürler ilgi , alaka , çay sigara için:D

Gökhan abi gelemedim o günden beri hasta oldum ama en kısa zamanda oradayım.. Bu arada çay kahve için teşekkürler...

İyi akşamlar ESKİŞEHİR
Bugün EK ve SF plakalı 2 tane vectra geçti arka arkaya opelim.netten galiba
12,30 1 gibi aydın arat parkının karşısında

Bak sinan abi yakalandık görüyor musun şimdi :rolleyes:

iyidir Eren sen de iyisindir insallah..

Sağolasın kardeşim bende iyiyimmm :D

Merhaba Eskişehirli Arkadaşlar,
Forumun eski üyesiyim ama Eskişehir gurbunu biraz önce fark ettim.
Çok geciktim herhalde.
Ben Ferdi.
Herkese selamlar

ya şu resimleri nasıl koyuluyo ya bi yapamadım

Merhaba Emrah. Senin araba yanılmıyorsam bağlarda yeni yapılan inşaatın orada köşede mi duruyor :confused: Yoksa bana mı öylesine denk geldi...

Foruma hoşgeldiniz.. Geç olsunda güç olmasın :D

Sayın abim o kadar şey yazdım insan bir cevap verir yaa :p

Merhaba Eskişehirli Arkadaşlar,
Forumun eski üyesiyim ama Eskişehir gurbunu biraz önce fark ettim.
Çok geciktim herhalde.
Ben Ferdi.
Herkese selamlar

Merhaba... :)

bi sağbaştan sayalım ya kaçkişiyiz biz :) birde bi telefon zinciri gibi bişi oluşturalım herzaman nete giremiyoruz belki ama buluşma durumunda telefonla ulaşabiliriz.

5-Kasırga&Burak :) telefon ağı oluştursak güzel olur yoksa gökalpin dediği gibi her zaman bakamıyoruz.

Geri