fara mercek ekleme '(xenon için ideal)'

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
g kasa astranın farlarına hella d2s bi-xenon mercekler sığmıyor ama h7 mercekler cuk oturuyor ve çok güzel bi görüntü veriyor...

bu arada işçilik konusunda yaptırabileceğim bi yer warsa düşünebilirim.ilker bey haricinde;)

ayarını yapabilmek lazım montajından daha çok.ayarı olmazsa hiç bi anlamı kalmaz.benim şahsen içim hiç rahat etmez.

Olmaz bu boşuna uğraşmayın. Yapılmış örneklerini gördük zaten ne kadar başarılı !! Merceğin yukarı-aşağı ve sağ-sol ayarının düzgün yapılmış olmasının yanında ampul mercek arası bir engel olmalı ki aydınlatılan bölüm sınırlandırılabilsin, yani düz bir çizgi şeklinde aydınlatsın. Diğer türlü mercek eklemeninde bir mantığı kalmıyor...Yok ben görüntü için yapıyorum farlarıda akşam kullanmıycam diyorsanız yapın :D

bende sorcaktım nasıl işçiliği die yaptırmayı düsünüorumda :D

oldukça iyidir şüphen olmasın o konuda ama benm için pek uygun değil maalesef.elimde ballast war, ateşleyici+ampul+mercek+işçilik:500ytl'ye geliyor:)b2 vectranın farına bence hella bi-xenon mercek koydurma.sığmayabilir.h7 mercek çok güzel durur.belki valeonun mercekleri sığdırılabilir.boyut olarak nispeten daha küçük oluyr...

işte garanti yok o beni korkutuo 2 gün sonra bi cukura düstüğümde fln mercek koparsa yerinde o kadar para boşa gitmiş olcak

Geri