Fenerbahçe & beşiktaş

FENERBAHÇE & BEŞİKTAŞ

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beşiktaş'ın son maçlardaki durumu ya da fenerbahçe'nin ki... bence hiç önemli değil, daha önce de tanık olduk... çok kötü bir beşiktaş haftalardır puan alamamış bir beşiktaş... fenerbahçe derbisinden galip ayrıldı...

berabere bitecek bir maç gibi durmuyor.. iddaa için oranına göre... alt veya 2... :):)

fenerbahçe kayserispor maçındaki gibi oynarsa ve beşiktaşın eksiklerinide göz önüne alırsak fenerbahçe diyorum ben

besıktasın yenmekten baska bır dusuncesı olmadugu ıcın stres yuklu cıkacaklar bu 1,
macın kadıkoyde oynacak olması besıktas ıcın cok buyuk dezavantaj bu 2,
son maclardakı form grafıklerıne bakılırsa fenerbahcem son 5 macında gol bile yemedigi, besiktasın ise hem bol gol yedigi hemde kısır maclar sergiledigi gözüküyor buda 3
ve butun bu istatistik bilgiler gösteriyorki fenerbahcem aradıkı 4 puanlık farkı 7 yediye cıkartıp bursasporun puan kaybında liderligi alacaktir...

inş söylediğiniz gibi olur :) ama malesef Beşitaş'a karşı şansımız nedense pek tutmuyor..bence istatistikler değilde herşey Bursa maçına bağlı..

Ya beşiktaş Ya berabere
Ben Galatasarylıyım

bahadır yanlış anladın galiba seni holiganlıkla suçlamadım ben senin erdeminle öne çıkarmaya çalıştım

yok yok ben yanlış anlamadım. biraz mizahi anlam yükleyim dedim holiganlığa sadece :) zaten güldüm sonunda da ;) teşekkur ederim bu arada beni erdem sahibi olarak gördüğün için. keşke herkes bu futbol denilen oyunun sadece oyun olduğunun farkına varsada kavga, gürültü olmasa. parayı kazanan başkası, dayak yiyen başkası... bu nasıl iştir yaaa. kazanınca mutlu ol, kaybedince kendini niye üzüyorsun ki... bizler üzülünce oyuncular gaza gelip daha mı iyi oynuyor hayır. yine alıyorlar 1-2milyon liralarını keyiflerini sürüyorlar...

kim kazanırsa kazansın sonuçta bazı insanlar mutlu olacaklar, kazanamayan takımın taraftarıda üzülmesin bence.

Beraberlik olur, BURSASPOR kazanır :good:

bursa kaybetmeye mahkum özellikle galatasaray karşısında tren çarpmış gibi olacağını düşünüyorum

Beraberlik olur, BURSASPOR kazanır :good:
Bir GS taraftarı olarak daha çok emek verdiği için Bursa'nın şampiyon olmasını gönülden isterim ama anadolu takımları oyun disiplininden daha çabuk koptukları için lig bitene kadar aynı başarılı çizgiyi koruyamıyorlar :(. O nedenle Bursa'nın işi biraz zor gibi. (Örnek: Sivasspor'un geçmiş yıllardaki çıkış ve inişi)

bu maçı bursaspor maçı etkiler büyük ihtimalle bursa maçı alır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri