Fenerbahçe & beşiktaş

FENERBAHÇE & BEŞİKTAŞ

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi ortada şöyle birşey var basın herkesi aldatıyor özellikle Fenerbahçelileri.Beşiktaş'taki eksikler kim? ne yapmışlar? En önemli eksik İbrahim Toraman onunda yeri Ferrari'nin dönmesiyle doldu.Diğer eksikler ; Nobre(ben ne zaman gol attığını unuttum) Ekrem(atlet oyuncu ama yapacağı hatalarla takımı yakabilirdi) Nihat(geldiğine biz kadar oda pişmandır) Tabata(eksikten sayan olduğunu zannetmiyorum).Yani kısacası Beşiktaş'ın tek kaybı İ.Toraman Kazancı Ferrari ve Tello'dur.Ayrıca maç İnönü'de olsa fener kesin kazanırdı.Kadıköy son 2 yıl dışında Beşiktaş için İnönü'den daha iyiydi.Yenildiğimizi pek hatırlamazdım :D son 2 sezon kadiköyde 2-1 kaybettik fakat bu sefer yenilceğimizi zannetmiyorum.Önceki senelerdeki tarifeyi uygular ve en kötü berabere kalırız.Beşiktaş 3'lüsünü kadıköyde yine dinleriz gibi.Kısacası Beşiktaş Kadıköy'de kolay kolay yenilmez ha MUSTAFA DENİZLİ SHOW yaparsa orasını bilemem.Ayrıca bu akşam Fenerbahçe'nin kupa maçı var.Sakatlık,kart cezası vs. de olabilir.İddaa oynayacaklara tavsiyem ALT İY0 hatta süprizde 0-1 gol.Maç ya 0-0 biter yada atan kazanır.

fener rahat alır maçı yine söylüyorum kalıp gibi oldu ama fener kazanmaktan baska çaresi olmayan maçları asla kaybetmez

derbilerde takımların önceki performasları önemli değil. sanki takımlar bundan önce ne yaptıklarını nasıl oynadklarını bir kenera bırakıp oynuyorlar buna daha öncedende çok kez gördük. mesela Türkiye ve avrupada kök söktüren Galatasaray en kötü durumunda Fenere yenilebiliyor.

Bütün istatistikler Fenerbahçe'den yana, bu yüzden Beşiktaş kazanır. :D

derbilerde favori olmaz derler ama fenerbahçe derbilerin takımıdır en kötü zamanlarda bile ezeli rakiplerine ne yapar bilirsiniz.:) kimse alınmasın lütfen.

İşin ilginç yanı her iki teknik adam da rakip takımı çalıştırmıştı.

kartal bu sefer 5 atar hep beraber fenerden kurtulmuş oluruz. çünkü kesin dağılır bu sefer:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri