fiat punto yu geçemedim

hyundainin km telını sok kesıcıye bıle gırmez :D lımıtor ıptalı oluyor oyle bır muhabbet vardı yanlıs hatırlamıyorsam :D

arkadaşlar bendede 8 ay önce mazda lantis 125 hp (1050kg) vardı neler tokatladım neler ama şimdi 1.3 cdti la kapışmayı bile unuttum:)

eee 18 yasında gazlıyanlın halı bı baskadır 28 yasında gazlıyanın halı baskadır 18lik bılıncsızce gazlar 28 dıgerı bılınclı gazlar cunku eskı cesaret kalmamıstır :D

eee 18 yasında gazlıyanlın halı bı baskadır 28 yasında gazlıyanın halı baskadır 18lik bılıncsızce gazlar 28 dıgerı bılınclı gazlar cunku eskı cesaret kalmamıstır :D

valla aynen öle ..18 19 dayken yaptıklarım aklıma gelio:)korkuyorum valaa :)):) şimdi ise yanıma birisi gelmesinde agır agır 3000 devir 3000 devir gideyim diyorum...insan artık kendi yaşamını ve karşısındaki insanı düşünüo...

ha bu arada tsi mışsın sen...tamam ya..saygılar:D:D fsi sandımda...zaten msjımda fsi demişim

122lik tfsi ama üzerinde box war:)tehlikeli.en son bugün 2.köprü yolunda sakin sakin giderken beni sinirlendiren çift egzoz uclu kırmızı bi e46 coupe(318 veya 320.arkasında yazmıyordu) ve mini cooper'ı yedim hatta ezdim:p

yaw ben fsi sandım senin arabayı:) hem tsi olduunu hemde box lu olduunu bilemezdimkiiii:D zaten ilk msjda fsi demişim yaw...tsi zaten yolu vermesende alıyo bi şekilde:D

Sizlere benzin veya mazot 5 ytl de olsa vız gelir tırıs gider. :) ;)

T PLAKA KIRMIIZI MINII COOPER S var yoldan goren oldumuu ? beşiktas tarafıda yada etıler tarafında takılıyor :D

bizim buralarda 3 tane kırmızı T cooper var.üstü damalı bayrakmı melii?

Geri