fiat punto yu geçemedim

bu arabaların çıkmaswı iyi oldu:) ben efendiliğe verip yarışmıyor havasına giriyorum:) hem yakıttan hem güvenlikten ödün vermemiş oluyorum:)) ama bi
gün elime 1.4 tsı geçerse bunların hesabı sorulacak:)

gökhan senin arabana benim 1.8 103 kw motoru takarsak ne hydai ne 1.4tsi seninle kapışamaz ahhh ülkemin vergi sorunları....

Siz hiç vw golf 1.4 tfsı yan yana gelmeyın o zmn ben selektor atttım attıgıma bın pısman oldum we sofor hatun du resmen dalga gectı tam sollucam bı anda bı topukluyo yetısebılene can kurban :D
arkadaşımda 140hp tsi var kapıştık bendeki 1.8 astra sedanımla son hızda yetişemedi yol uzun ve sabırlı olacaksın...

bazen beni sinir eden oldu mu 3. viteste 4,000 deviri bulduruyorum. Anca...ama tutturdum mu basarım 140-150

arkdaşıom da 2.0 vectra var... tdcı focusu düzde zar zor yakalıyorum yokuş yukarı ise mümkün değil yakalayamıyorum dedi... bence 2.0 a aldanmayın:)
gökhan bence vectrada proplem var geçen ben istanbula giderken körfezde arkama galiba şirket arabası(yakıta acımıyor) focus tcdi geldi yol verdim sonra 1dk sonra aldım.hız olarak 210 civarı geçtim.sonra ailem yanımda olduğundan yavaşladım o geçti gitti.

bu yeni versiyon araçlar hakkaten çok seriler, en iyisi hiç bulaşmamak. Ama bazen insanı sinir ediyorlar, ben sırf bunlar için 2.5 ucuz yollu bir vectra almayı düşünüyorum bide alla ne verdiyse gücünü arttırmak için elimden geleni yapacağım sonunda olacağı bu.

gökhan senin arabana benim 1.8 103 kw motoru takarsak ne hydai ne 1.4tsi seninle kapışamaz ahhh ülkemin vergi sorunları....

valla ben motorları değişmeye razıyım:)) hem sen vergiden bunalırsın gel değişelim şunları:) en azından hyundaı avcısı olurum:)

otomatik oldugum için kalkışta millet tokatlıyo beni ama rolling de hele bide vites 3teyse veya sport taysa imkanı yok a3, bravo tjet,fsi falan fıs gelir.bizzat denendi.

Geri