Fikri olan varmı 308 HDI ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emkad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emkad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün Peugeot bayııne gittim ve 308 HDI Premium pack modelini biraz inceledim araç donanım olarak çok iyi iç hacmi de baya bi genis performansını herkez beğeniyor bu aracı kullanan yada tanıdıklarından kullanan varmı 307 gibi sıkıntılı bi aracmı tavsiye edermisiniz bi arkadasa sıfırını alacaz ama bu acıdan pek fikrimiz yok sıkıntı yaratırmı araç , bu aracı almasında inanın etkili olacak yorumlarınız için simdiden sağolun :confused:

0 km
hdi motorlu dizel
avrupa araç..

hoşunuza gittiyse maddi durumunuz el veriyorsa.. alın fiyatlar düşükken..

307 gibi sorunlu bir araç değil diye biliyorum ama pug yerine focus tercih ederim tokluk bakımından...

Sitede yeni bir arkadaş eski aslanım başlığı altında bir pug dan bahsediyordu ama sanırım onunki 207'idi..bence onunla bir görüşün...O size gerekli bilgileri verecektir..Yalnız satmış arabasını...Problem çıkarmaya başladığı için galiba....

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=41353&highlight=aslan%FDm&page=2

Ya inanki boşver Peugeot'u.. Bende severdim eskiden ama artık hiç bakmıyorum bile. 2-3 yaştan sonra acayip eskiyorlar.

kullandim hala daha kullanmaya devam ediyorum..amcamda var sifir olarak almişti oda.
güzel arac yakıt bakımından baya bi iyi..
yol tutusu opeller kadar yok ama fena değil..
konfor dersen güzel rahat bir araba..1.6 olmasina ragmen 1.3cdti gibi yakiyor diyebilirim..gel gelelim pug onun yerıne dedikleri gibi ford yada opel al

kullanımı biraz hissiz yani opellere göre daha yumuşak bir araba rahat, geniş, az yakar ama peugeot ben pek sevmiyorum yinede alınabilir...

308 Henüz tanımadığım araç hemen camur atmak hata olur ama peugeut'un gecmiştiki tüm modelleri için pek iyi yorumlar duymadım. Diğer arkadaşında dediği gibi honda veya opel modellerini gözden gecir.

Geri