Fikri olan varmı 308 HDI ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emkad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
az kullanan bir arkadaş dizelinin 1.6 olmasından dolayı sanırım çok iyi gittiğini söylemişti. Ama malzeme kalitesi ve sağlamlık konusunda renault daha iyi.. madem fransız düşünüyorsun megane dizel al daha iyi ...

az kullanan bir arkadaş dizelinin 1.6 olmasından dolayı sanırım çok iyi gittiğini söylemişti. Ama malzeme kalitesi ve sağlamlık konusunda renault daha iyi.. madem fransız düşünüyorsun megane dizel al daha iyi ...

kesinlikle renonun dizeli çok daha iyi..

bende kesinlikle peugeot öneririm peugeot & renault a girerse iş :) renault u sevemedim gitti ya amblemi bile basit geliyo bilmyorum ;) bence aurisin fiyatı aynıysa fullerinin ama auris al ;) 207 yle bir değil 308 daha sessiz ve inanılmaz kaliteli ;) ayrıca şimdi astra h kullanıyorum 207 den daha sesli diyebilirim ...

pug da liste fiyatının baya altına alma imkanım var tanıdıklar aracılığı ile ondan dolayı 308 ağır basıyo suana kadar sorunsuz gidiyorlarmıs diye duydum motorunun yılın motoru seçildiğini biliyorum diyorumya hersey olumlu sadece marka dusunduruyor beri herkez nede olsa Pug diyo

Bende 2 gündür 207 feeline a bakıyorum ama peugeot markasına her nedense kayseride bir ön yargı vardır her zaman 207 feeline 29 208 hdi 1.6 31500 dediler benim aracıda 10 a sayıyorlarmıs ama benım aracı 10 a vermedıgımden dolayı o iş yattı gıbı :)

abicim al 308 i pişman olmazsın sadece şöyle düşün şu anda ötv indirimi var üstüne bide senin indirimin var e daha ne arabayı beğemesen bile (ki aşık olucaksın ;) ) satarsın aynı paraya yani hiç sorma kimseye kullanan bilir biraz peugeot forumlara bak için rahatlar ;) dediğim gibi bence al ...

babamda 2005 corsa dizel var 1.3 onun gibi iyi giden bir dizel arabaya daha binmedim 207 307 308 falan 1.4 olmasına rağmen hepsi hikaye opelin dizeli gibisi yok bence

Dün pug un 308 test aracına bindim araç 10000 de 90hb lık icin konusuyorum araçla hiç zorlanmadan 180 km hız yaptım gayet iyidi ve ozellikle dinledim ses gelen yeri falan yoktu ve inanın hızı hiç belli etmiyo ibreye bakınca anlıyosunuz confort modeli olmasına rağmen esp yok yol tutusu gayet iyiydi insallah pisman olmam

308 deki 1.6 hdi motor focus'un 1.6 tdci aracının motoruyla tamamen aynı diye biliyorum.hatta focustaki geçici olarak torkun 20-30 nm arasında artması 308de de mevcut.dış tasarım olarak focustan çok iyi bence.ama o direksiyonu yok mu tüm hayallerimi suya düşürdü.sanki peugeot her arabasında aynı çirkin direksiyonu kullanmış.yakıt tüketimi ise çok az duyduğuma göre.

Geri