Fikri olan varmı 308 HDI ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emkad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
6gr comfort+sp2 olanına bakınmıştım bir ara, donanımı güzel bir araç, 2004 307 hdi vardı 15 ayda 60bin yapıp satmak zorunda kalmıştık maddi sebeplerden dolayı. ünlü 307 kronik arızaları garantiden değiştikten sonra bir sıkınt olmamıştı.

kullanmadim ama methini duydum kötü bir araba olmadigini tahmin ediyorum ama karar sizin..

308 ; çok güzel araçtır hele sizin bahsettiğiniz premium pack modeli aracın en dolusudur fiyatlar hakkında hiç bi bilgim yok ama focus mu 308 mi derseniz 308 derim. bu arada 308 in az km li 2. ellerine bakın krizden dolayı az km de araç satan çok insan var. İstanbulda olsaydınız servis ayarlıyabilirdim sorunsuz ama zonguldak hiç bilmiyorum :( 307 yle arasında dağlar kadar fark var üzerinde 1.6 110 bg hdi motor var gerçekten inanılmaz tatminkar hemde türkiye rekoru mevcut az yakma konusunda ve bir araç bi çok araca kafa tutabiliyor ...
(şimdiye kdar 4 peugeot kullanan biri olarak tavsiye ederim.) garanti konusunda sıkıntınız olmaz servisler tüm parçaları değiştiriyor ben 4 amortisörüde değişmiştim sadece tekinde ses varken :)

bu arada 308 de kullandım ve şimdiye kadarki tüm peugeotlardan farklı bir araç ve premium pack i kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız ;)

Bizi pug un şikayetleri çok düşündürüyordu özellikle(307) için ama 308 için özelliklede motoru için çok olumlu referanslar aldık içinde kullanılan malzemeninde sınıfının üzerinde olduğu kesin, galiba 308 olacak hadi hayırlısı

Ben kullandım güzel bi araç ama hani o eski 106ların seriligini hiç beklemeyin.Yakıt olarak piyasada seni üzmicek en iyi araçlardan biri ama genede sonuçta peugeot.Hani benim tercihim biraz daha kaslı arabalardır.Eger maddi durum el veriyorsa opel veya honda derim ama biraz daha düşük fiyatlı bişey düşünüyorsan ford almanı öneririm. Eski peugeotlar gibi seri bi araç değil ama yakıt bakımından ideal..

en dolusu Premium Pack liste fiatı 40.7 gibi orta donanımlı premium olanı ise 36.1 ama ikiside donanım olarak sınıfındakı diğer araçlardan eksikleri yok hakka ekstra özellikleri de var bi tanıdığımız aracılığı ile almayı dusunuyoruz kredi olayı yok sıcak para yaklasık 2500 ile 3000TL arası ekstra indirim olacak(dizel düsünüyoruz çünkü Allah kaza bela vermezse senede 15000km yi geçeriz)yoksa, lınkı koyamadım sahıbınden com dakı 2007 model honda civic Elegance ile Zonguldak Ereğlide tek zaten bakabilirsiniz 35000TL sıcak paraya sahıbı bırakıyo çok kararsız kaldık YARDIMMM

valla sokakta bi tane var araba şahane duruyor alınabilir...

honda civicle çok farklı ama şimdi yani kategori farkı biri dizel diğeri benzinli civic 2. ele 35000 fazla bence yani bu devirde daha ucuzda bulunur benzin dizel farketmez diyosan honda al derim (kardeşimde var biraz fazla yakıyo) ama 308 le her türlü az yaka yaka gezersin ve satarkende dizel fiyatına ve çabucak satarsın alırken pahalı diyo herkes ama satarken elinden ne kadar çabuk çıktığına vede piyasasının benzinliye göre çok yüksek olduğuna kimse bakmıyor ...

Geri