film cezası

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görevini yapan insanlara serefsiz demeyin...önce kendi şerefinize bakın ,kurallara uyun sonra başkalarının şerefine dil uzatın...şeref sandığınız kadar basit değil...

99 km ile radara girene 237 ytl ceza kesene ne dememi bekliyosun? kanunda ne diyor ? ben işimi şerefimle yapıyorsam o polis de aynen öyle yapacak. sütten çıkmış kaşık gibi davranmayın şunlara. terörle mücadelede görev yapan polisle karayollarını ekmek kapısı yapan polisleri de bir tutmayın.

adam gibi polis kendini belli eder ben de gayet efendi davranırım. ne gerekiyorsa yaparım. kimsenin de bana haysiyet öğretmeye kalkmasına müsade etmem sayın kırmızı kıravatlı odada güneş gözlüğü takan bey.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 km ile radara girene 237 ytl ceza kesene ne dememi bekliyosun? kanunda ne diyor ? ben işimi şerefimle yapıyorsam o polis de aynen öyle yapacak. sütten çıkmış kaşık gibi davranmayın şunlara. terörle mücadelede görev yapan polisle karayollarını ekmek kapısı yapan polisleri de bir tutmayın.

konu o değil,konu insanlara basitce kullandıgın serefsiz kelimesi!kimse senin ne işini biliyo ne de işini sereflice yaptığını...
Polisin yaptığı hata için TDK sözlüğünde karşılığını bulabileceğin birçok sözcük mevcut...Gözat bence ,evinde yoksada yollarım...

Tem e gelince de bunu senden çok daha iyi idrak ediyorummm,sayın helikopter önünde foto çektirmeyi marifet sayan bey...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nie geriosunuz ortamı ben işini doğru düzgün yapmayan laubali polisler için dedim böle olmadığını bilen üstüne alınmasın

Son düzenleme:
N

neverless

Bilgi Girilmemiş
şehiriçi hız sınırı 50 km değilmi ordan yola cıkarak %30'u aştığını ve 237ytl cezanın mantıklı olduğunu düşünebilirmiyiz

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben cezada değilim cezayı hak etmiş olup olmadığım değil konu yalnış anlaşılma olmasın ayrıca şehir içi ama 4 şeritli yol 90km veriolardı eskiden eskiden derken bizim o anayola kazı çalışmaları başladı yolu yerin altına alıolar gerisinde bende şehir içine gidiorum durduruldum sebep hız sordum adam demezmi burda hız 70 e çekildi her zaman 90 üzeri gitmişimdir orda neyse dediğim gibi konu bu değil adamın bana dediği sözler salak herif ya aklıma geldikçe sinir oluorum 2 sayfada yazdım okuyabilirsiniz

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben cezada değilim cezayı hak etmiş olup olmadığım değil konu yalnış anlaşılma olmasın ayrıca şehir içi ama 4 şeritli yol 90km veriolardı eskiden eskiden derken bizim o anayola kazı çalışmaları başladı yolu yerin altına alıolar gerisinde bende şehir içine gidiorum durduruldum sebep hız sordum adam demezmi burda hız 70 e çekildi her zaman 90 üzeri gitmişimdir orda neyse dediğim gibi konu bu değil adamın bana dediği sözler salak herif ya aklıma geldikçe sinir oluorum 2 sayfada yazdım okuyabilirsiniz

hehh bak salak diyorsun buna kabulum.adam salaksa salaktır.ötesi yoktur,kafası basmaz...ama şerefsiz demek çok ayıp çok ağır bir ithamdır.ben buna üzüldüm.yoksa o ceza senin hakkın olmayadabilir...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi tamamda ben adamın beni ordaki onca insan içinde baban yamultçak demesine şerefsizlik dedim öle yapmasına gerek yoktu dediğin gibi kafası basmayan tiplerden cahil abicim ne diyeyim

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o helikopter ve avatardaki uçak bizim gururumuzdur. lafını etme bilmeden.

salağa salak derim, bana ceza keserken bi yandan işimi sorup oraya nasıl adam sokarız diyene de bal gibi şerefsiz derim.

haklısın herkese oyle kolay kolay şerefsiz denmez. o konuda katılıyorum.

ama şunu da bil, kolay kolay da şerefli olmuyo.r istemem yan cebime koycuları savunmanın anlamı yok. dolayısıyla bir agız dolusu şerefsiz diyebilirim onlara.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. gecen benım arakadaşı bağlamışlar işin kötü tarafı bütün camların üzerindeki filmleri anahtar ile çizmişler.
Tamam da kardeşim yaz cezanı neden çiziyorsun. yazık günah.

Peki arkadaşlar lazer yapsak ne olur film yerine...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse ne ya..kişi kendi kişiliğini belli eder...söyleyecek söz bulamıyorum..