film cezası

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muayeneye camlarınız açık gırersınız olur bıter. ben oyle yaptım. hava sıcak bahanesıyle yazın muayenede camlarım full açık girdim. ses seda olmadı. camlarım full 2 numara. ama standart 2 lerden koyu. 2.5 numara olabılır. artık buçuklularıda çıkmış. duyurulur.

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. gecen benım arakadaşı bağlamışlar işin kötü tarafı bütün camların üzerindeki filmleri anahtar ile çizmişler.
Tamam da kardeşim yaz cezanı neden çiziyorsun. yazık günah.

Peki arkadaşlar lazer yapsak ne olur film yerine...

arkadaşım o memur hakkında şahsi malına kast'en zarar vermek suretiyle şahsını maddi zarara uğratmaktan dava açabilirsin..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabii bunu filmini cizerim dediğinde değil de cizdikten sonra yapmakta fayda var. cizmeden once boyle bir tehdit savurursan, mazallah aracını bağlar. :)

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabii bunu filmini cizerim dediğinde değil de cizdikten sonra yapmakta fayda var. cizmeden once boyle bir tehdit savurursan, mazallah aracını bağlar. :)

illaki yani:D Arabanın bağlanması bir yana, görev başındaki devlet memurunu tehditte adli bir suç..

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ama Kİmse Benim Clio da ki Filmlere Bişey Demiyorlar Gundüz İci Gorunuyor Geceleri Gorunmuyor :) Oda Yeterli Benim İcin :D

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sen zaten kopuksun.. ceza yazmaya kalkan polise bi de sen ceza yazarsın

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ya sen zaten kopuksun.. ceza yazmaya kalkan polise bi de sen ceza yazarsın
Cevremizde Sevdigimiz Abilemiz Var Allah Razi Olsun Rica Ettigimiz Zaman Kırmıyorlar Bizi...

enterresan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun abi ya bende camlarıma film yaptıracağım ama sırf bu yüzden korkuyorum yaptırtmaya yine sen şükret abi sana sadece ceza yazmış geçenlerde bizim bir arkadaş polisle laf yarışına girince adam hem ceza yazmış hemde film leri söktürmüş yaws

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke sökselermiş hayır o bişey değil gene yiceksin cezayı olmıcak yani :)

neyseo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla film olayının yasal sınırı var yani %70 den fazla olursa filmin geçirgenlik oranı yasal olarak ceza yersiniz ve söktürmeniz gerekir.%70 in altında oranda bir film seçerseniz ve bunu yasal olarak ruhsata işletirseniz sorun kalmaz.İlgili yasal düzenlemeyi bulabilirsem paylaşacağım