Focus RS - Megane R26.R

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ustaoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Hot Hatch

• Focus RS

Oy: 28 77.8%
  • Megane R26.R

Oy: 8 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    36
Kesinlikle Focus...

Saydığın modellerden daha fazlasını Autocar test etmişti ve 10 dan fazla araba vardı. Son 3'e giren araçlar 1. R26.R 2. S3 3. Clio RS ti. Senin dediğin testide merak ettim. Daha önce izlemedim...

kusura bakmayında autocar a gülüyorum bu sayıdada nissan gtr ile focusu kıyaslamış biri süper sport diğeri başka ne alaka ikisi:D:D:D

Bu adındanda anlaşılacağı gibi gerçekten extreme bi araç. Çok farklı bir sınıf bir kere... Sonuçta bende burda Megane Trophy veya Focus WRC demiyorum...

Focus'u anlarım ancak R26R ile Extreme hazırlanış amaçları bakımından bana çok da farklı gelmiyor.

kusura bakmayında autocar a gülüyorum bu sayıdada nissan gtr ile focusu kıyaslamış biri süper sport diğeri başka ne alaka ikisi:D:D:D

Karşılaştırmanın sebebi ikiside sınıfında yeni ve çok iyi olmaları. Yoksa tabii ki focus gt-r dan daha mı iyi hadi test edelim muhabbeti değil...

Focus'u anlarım ancak R26R ile Extreme hazırlanış amaçları bakımından bana çok da farklı gelmiyor.

Megane II R26.R'ın üretim sebebi Megane II nin üretimi biterken son bir vole vurmaktı. Yani Clio I williams gibi. Sonuç ortada, başarılı oldukları acık ve zaten R26.R özel üretim bir araç yani sınırlı sayıda üretilcek (Yanlış hatırlamıyorsam 450 adetti)

Astra OPC nin özel bir modeli yok mu evet var. Astra opc nurburgring üretildi fakat onun üstünde fazla oynanmadı...

Megane II R26.R'ın üretim sebebi Megane II nin üretimi biterken son bir vole vurmaktı. Yani Clio I williams gibi. Sonuç ortada, başarılı oldukları acık ve zaten R26.R özel üretim bir araç yani sınırlı sayıda üretilcek (Yanlış hatırlamıyorsam 450 adetti)

Astra OPC nin özel bir modeli yok mu evet var. Astra opc nurburgring üretildi fakat onun üstünde fazla oynanmadı...

Asalında aynı şeyleri söylüyoruz ama anlaşamıyoruz. R26R kar amacı güdülmeden biz böyle bir araba yapabiliyoruz diye yapılmış bir araba, extreme de aynı şekilde. Focus RS seri üretimi olan, günlük kullanılabilecek bir araba.

Asalında aynı şeyleri söylüyoruz ama anlaşamıyoruz. R26R kar amacı güdülmeden biz böyle bir araba yapabiliyoruz diye yapılmış bir araba, extreme de aynı şekilde. Focus RS seri üretimi olan, günlük kullanılabilecek bir araba.

Evet orda haklısınız... Yani Özel bir amaçla üretilmiş... Siz astra extreme deyince arada biraz uçurum oldu ben o bakımdan bu şekilde anlattım :)

Geri