forumda neden farklı opellerden yok..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bak bu konu bile bir işe yaradı opelin gizli kalmış bir cevherini daha öğrenmiş olduk kadett coupe :D

Benim tercihim balköpüğü renginde olanı. Tek isteğim orjinal ve temiz olacak.

Benim tercihim balköpüğü renginde olanı. Tek isteğim orjinal ve temiz olacak.

tamam abi sipariş verdim opele yollıycaklar ütrkiyedeki 20.yıl şerefine sanada özel olarak orjinal temiz bir kadett coupe yollıycaklarmış :D :D şaka bir yana inşallah bulursun türkyiede ne akdar var bilmiyorum bu araçlardan.

İki sene evvel Ankara'da orjinal ama 4 kapılı bir otomatik kaçırdım halen o arabaya yanar dururum.

savaş abinin pişmalıkları bölüm 1 anlat savaş abi açıl bize dök içini :D

Ahhh Hakan ahhhhh. Buralar yetmez..:)

selamlar ben yeni üyeyim foruma gerçekten çok opel vectra corsa astra gibi muhabbetler var. benimde 1978 model 2.0 motor opel ascona aracım var.bende eski araçlardan hoşlanırım bilgi edinmeyi ve bilgi aktarmaktan zev duyarım. herkese saygılar....

Bu konuya bende katılıyorum şöyle efsaneler dökülsün ortaya lotus omega,astra opc extreme,speedster,gt,gt 1900,manta,olimpia,admiral, görelim

Piyasada ne kadar eski opel kaldi ki? bunlari kullananlarda yaslilar herhalde..
benim ilk aracim ascona B 1.6s idi tas gibi araba,ardindan o zamanlarin birinci arabasi 78-80 yillari Ascona B 2000E sport aldim harika tas gibi arac idi.ölmez denilen arabalr idi kadett A ve ascona B ler...ardindan rekord comodore, ne zaman opelde kadett E ve acona c cikti opel piyasayi VW kaptirdi..o zamandan beri birinciligi eline alamadi.yani satis sayisi olark diyorum...simdi bana deseniz simdiki opelmi yoksa ascona B mi kadett A mi sifir getirsinler o araclara binerim :D ölmez bozulmaz tas gibi araba onlar.
opeli opel yapan admiral rekord comodore,kadett a ascona b dir...
Gelelim konuyu acan arkadasin cevabina;
arkadasim forumda neden antara yok montreo yok vs,
o kadar parasi alanin bu sitede neye ihtiyaci var? tamir derdi yokki para gani :D
tigra deyince biz ona sekreter porschesi deriz almanyada yani bayan arabasi :D

Son düzenleme:
kadett ci de geldi

Geri