forumda neden farklı opellerden yok..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben Corsa ile başladım, Astra, Zafira kullandım, şu andada Vectra kullanıyorum. İçlerinden az bulunanı az konu açılanı Zafiradır. Rifaz adlı üyemizle Zafira konusunu baya bi canlandırmıştık zamanında. Hatta benin araca bor tasarruf sistemi taktırmıştım, onunda uzun süre muhabbeti geçti. Ne zamanki arabayı satacağım dedim, o zaman anladım bu araçlarla ilgili konu neden azmış. Nerdeyse 3 ay satılık yazdım bekledim, sonunda takas üstü parayla elden çıkarabildim. Bu yüzden Zafira Antara ve hatta Meriva (atası Agila dır ama adını duymayan çoktur) konusunda pek konu açılmaz. diğer bi deyişle adına bile tahammül yok sanırım :D

senatör istiyorum ben ya:D

forumda sürekli aynı başlıkları görmek, forumun yapısından kaynaklanıyor, en önemli sorun bence başlık altına başlıklar açamamak,
öreneğin, bursa forumu, bu grubun içine başlıklr açarak şekillendiremiyoruz,
yada corsa grubunun içine mekanik, sohbet gibi başlıklar açılamadığında, corsa ile ilgili teknik bişe araştırdığımda sayfalarca muhabbet yazılarının arasından seçme yapmaya çalışıyoruz,
kullanımı pratik olmayan bir forum, ha alternatifi yok bence :)
her halde forumun yazılımsal teknik alt yapısı izin vermiyor bilemiyorum ama, foruma yeni bir arayüzü lazım,
kullanım şekli değişmeli
öreneğin
teknik bağlığı altında ön düzen , yakıt gibi alt başlıklar, cada corsa astra gibi alt başlıklar gerekir,
değişimi bekliyorum, umarım olur.

40 yaşındayım.Bugüne kadar Signum hiç görmedim.Fıstık gibi araba ama Türkiyede neden çok az var veya hiç yok...

40 yaşındayım.Bugüne kadar Signum hiç görmedim.Fıstık gibi araba ama Türkiyede neden çok az var veya hiç yok...

bizim milletimiz hep ayni arabalara binmeyi tercih ediyorlar galiba:) alternatif düsünmüyorlar, aslinda signum cok sikintisiz ici cok genis konforlu bir araba bizde 5 yildir var cok memnunuz..

corsa varrrrr Corsa_N var...

ben bi ara fronteraya kafayı takmıştım nasip olmadı alamadım şimdi iyiki de almamışım diyorum.sıkıntılı araçlar pek alan satan yok.alanlar da off road sitelerine takılıyolardır.adamn o arabaya şehir içinde binecek hali yok.fronteranın olmamasının sebebi bu bence.

bahsettiğiniz eski opellerinde kullanıcıları nete takılmıyoardır ondan.yoksa zafiracı merivacı var forumda.corsa opc var mesela daha değişik bi opel olabilirmi?sayısı bir elin parmağını geçmez :)

calibracı geldi yılı eski ama kendisi hep yeni..

Bir diğer Hususta Yeni Astra ve Insiginiacılar artık forumumuza takılmıyor..
Insigniacıların zaten ayrı forumu var bunu bilmeyenimiz yok...
Yeni Astracılar ise forumdonanımhaber de deli gibi sayfaları var oku oku bitmez adamlar kimde ne var ne sorunla karşılaşmış kimin aracı ne kadar yakıyor excelleri bile var...
Bu adamlar niye çekti gitti niye küstüler bu forumdan bunun üzerinde durmak lazım..
Bence Insignia ve Yeni Astracıların olmaması büyük bir eksiklik...
Diğer bir düşüncemse yeni kullanıcılar belli bir aşamaya gelene kadar yada konu araması yapmadan yeni konu açamasın ..Ortalık konu çöplüğüne döndü...Konu seçip okumak imkansızlaştı..
Astra J
http://forum.donanimhaber.com/m_12095476/tm.htm
Insignia
http://www.insigniateam.com/

Geri