Forumdaki en bomba araç itirazı olan!!!!!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan melihklc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Harika ötesi :)

ywni toplanmış sanırım bu araç daha önceden gtc 5 kollu jant ve opc tampon varmıydı bu araçta yaw :) allah kaza bela vermesin

kafa tutacak araç çok da neden gtc lerde yoktunuz :D:D şimdi sırada bertone ve E-Fsane ler var.. sonraki ay talebe göre GTC ler olabilir.... ne dersiniz var mı GTClerden ses :D:D
Umut E-Fsaneler derken :D bizim kimseyle yarışmamıza gerek yok calibraya haksızlık olur :D
kardeşim aracınız cok güzel ALLAH kazasız belasız sürüşler nasip etsin ...

evet evet... istedigim arac bu =)
fena degil =))
masallah.. kazasız belasız surusler...

eyvallah ademcim araclarimiz birbirine benziyor zaten galiba zevklerimiz ayni sayilir benim aracimda orjinal parca disinda hicbir parca kullanilmadi orjinalligi seven biriyim;)

ywni toplanmış sanırım bu araç daha önceden gtc 5 kollu jant ve opc tampon varmıydı bu araçta yaw :) allah kaza bela vermesin

aracim yeni toplanmadi son haliyle 1 yildir kullaniyorum jantlar araci teslim aldigimda vardi zaten birkac ay sonrada opc paket geldi once tampon bi kac hafta sonrada marspiyerler falan aslinda bir alcaktim hepsini ama olmadi malum pek ucuz degil bu isin maliyeti :D ama 1 senedir bu haliyle kullaniyorum;)

Umut E-Fsaneler derken :D bizim kimseyle yarışmamıza gerek yok calibraya haksızlık olur :D
kardeşim aracınız cok güzel ALLAH kazasız belasız sürüşler nasip etsin ...

eyvallah cengiz abi bu arada calibraya lafimiz yok hala hic skilmadan modlu calibralarin videolarini draglarini izliyorum youtubedan:)

Geri