Forumdaki en bomba araç itirazı olan!!!!!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan melihklc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Walla süper kazasız belasız, yalnız şahsi fikrim OPC sinyal çerçeveleri işi bozmuş, simsiyah araçta tek krom aksesuar onlar, bence onları siyah ya da karbon desenli yapabilirsin

aslında ilk zamanlar banada oyle geldi ama daha sonraları jantlarla iyi bi kombine oldu gibi herkeste begendi falan oyle kaldı ayrı bi hava katıyo yani artık oyle dusunuyorum bende:D

kazasız belasız kullan çok güzel olmuş ;) ama başlık fazla iddialı ;)

kazasız belasız kullan çok güzel olmuş ;) ama başlık fazla iddialı ;)

iddialı olmak iyidir iyi hem varsa rakip gelsin :D arkadaşlar bundan daha fazla bi araca emek harcanamaz aracın hem içinde hem dışında çok emek var oyuzden iddialıyız;)he bi baba yiğit çıkar derki bu daha bomba bakar objektif olur söleriz. yalnız çokmu antipatik oldum ne gıcıklıgına pass geçiomus millet benim aracı:Dşaka şaka beyler yok ole bişiiii:D

2005 opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

Sadeliğin en şık anı.. çok sade ve hoş kazasız belasız kullanman dileklerimle...

opc tampon ve yıldız jantlı birçok astra görüyorum 5 kapı olsun gtc olsun bu aracın en iyi tarafı 1.6 turbo olması bence kazasız belasız günlere. Bu arada motorda veya müzik sisteminde herhangi bir değişime gittinmi yoksa bu görünen kadarmı değişiklik var araçta ?

burakcim opc line pack 2 tamponu degil opc tampon zaten opc line pack 2 tamponu sis kapaklari sis izgaralari tampon kivrimlari izgaralar panjur yani cok fark var arada falan bayagi farkli fiyat farkida vardi zamaninda takarken biraz daha minyaturu diyebiliriz sana fotoda koyim aradaki farki gor
melihcim koydugun 2 fotodaki araba da opc line pack2. senin arabada opc sisler, ızgaralar ve panjur var fakat tamponun alt bolumu opc den farkli ben o yuzden demistim. opc de alt taraf daha disarda duruyo ;)

http://cdn-www.rsportscars.com/foto/2005geneva/opel_astra_opc_01.JPG

melihcim koydugun 2 fotodaki araba da opc line pack2. senin arabada opc sisler, ızgaralar ve panjur var fakat tamponun alt bolumu opc den farkli ben o yuzden demistim. opc de alt taraf daha disarda duruyo ;)

http://cdn-www.rsportscars.com/foto/2005geneva/opel_astra_opc_01.JPG

o tamamen cekilmis fotoyla ilgili haci:)bak google gorsellerde bi tane siyah 35 plaka opc var onun fotolara bak anlarsin yada ben ayni acida ayni isikta foto cekim olayi cozersin orda;)

Geri