Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
OPC LINE yazisini yan kapilara almistim...
Simdi dusunuyorumda arka bagajdaki CORSA yazisini sokup onun yerine mi yapistirsam .. ne dersiniz ?

Son düzenleme:
Hayırlı olsun.
Ben olsam büyük ihtimalle corsa yazısının altına yapıştırırım hiç sökmeden.
Birde kapı eşik çıtaları yapıştırma mı oluyor?

Kar aracının yaptığıda eşşek şakası gibi olmuş.

arkadaslar orjinalinde olan 14 inch kapakli jantlarimi bahara dogru, 15 veya 16 inch celik jant ve lastik setiyle degistirmek istiyorum.Bu konuda yorumlarinizi paylasirsaniz sevinirim.

cmonuna 16 inch celik jant taktiran oldumu?Aracin performansini, yakit vs etkiledimi?

Simdiden cevaplayanlara tesekurler..

cumartesi 30.ooo bakımına gideceğim..ön görüşme sonucu 750 ytl civarında bir masraf..
kabus gibi üzerime çöööktü....
acaba diyom garantiden vazmı geçsem....

Adnan arkadasim ben bir kac gun once 30.000 bine girdim soylediginden biraz daha az bir rakam verdim.
Ben 400-500 arasi birseyle kurtuluruz diye dusunuyordum, servisden aradilar on balatalar bitmis degismesi gerekiyor dendi.
Garantiden vazcecmeyi bende dusundum ne varki ornegin arabamin turbosu bozulmusdu.Ucretsiz olarak yaptilar, garanti olmasa kim bilir ne kadar verirdim.:confused:

Adnan arkadasim ben bir kac gun once 30.000 bine girdim soylediginden biraz daha az bir rakam verdim.
Ben 400-500 arasi birseyle kurtuluruz diye dusunuyordum, servisden aradilar on balatalar bitmis degismesi gerekiyor dendi.
Garantiden vazcecmeyi bende dusundum ne varki ornegin arabamin turbosu bozulmusdu.Ucretsiz olarak yaptilar, garanti olmasa kim bilir ne kadar verirdim.:confused:
benimde ön balatalar bitik.ayrıca carbon clean da yaptıracağım.sen ne kadar verdin acaba..

Geri