Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
egsoz guzel durmus, hayirli surusler. Bu arada chippledikden sonra kac beygir aldiniz, orjinaldae 90 hpmi?Performansda belirgin bir artis oldumu?

Teşekkür ederim. 90 hp idi önce,Chipledikten sonra dyno'da 118 HP , 236 Nm Tork cıktı,sürüşte belirgin bir artış var,kalkışlarda sanki cok etkilenmemiş gibi geldi bana,ama 2. ve 3. vitesler gercekten cok değişti,zaten chipten sonra başka bir 90 hp 1.3 corsa ile denediğimizde farkı gördük. Max hızı etkiler mi etkilemez mi chip tartışılan bir konu,kimisi etkiler kimisi etkilemez diyor,chipi yapan yer de değiştirmez dedi,ancak ben daha önce denediğim yolda 185 km görürken şu an 200 görüyorum.

Anladigim kadariyla %30 luk bir tork ve beygir artisi olmus,bence performans hissedilir derecede artmisdir toplam ne kadar verdiniz tuning islemine?Birde garantiyi bozdunuz mu? tsk ederim

Anladigim kadariyla %30 luk bir tork ve beygir artisi olmus,bence performans hissedilir derecede artmisdir toplam ne kadar verdiniz tuning islemine?Birde garantiyi bozdunuz mu? tsk ederim

Hesaplamadım ama yaklaşık olarak 3500 ila 4500 YTL arası harcandı,bakıldıgında cok birşey yok gibi görünüyor da herşeyi toplayınca (işçilik,deneme için alınan parçalar,alıp tekrar değiştirdiklerim vs..) bu civarda birşey. Garanti bozuldu mu,acıkcası blow off vs. den sonra gitmedim servise hiç,ama yay,önceki egzoz ve xenon varken birşey demediler,bu sefer de diyeceklerini sanmıyorum.

Perde havayastıkları sonradan taktırılamıyor değil mi? Birde perde hava yastıkları ile yan hava yastıkları farklı şeyler mi?

Perde havayastıkları sonradan taktırılamıyor değil mi? Birde perde hava yastıkları ile yan hava yastıkları farklı şeyler mi?
yan hava yastiği koltuklarda perde hava yastıları ise tavan kenarlarında diye biliyorum...ayrıca takılması bence zordur..sensör şu bu ıvır zıvır ...zor olur benceççmasraflıoda...

Geri