Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mersin gedizler essentialara olmuyor diye ısrar ediyor.ben kendi aracıma taktırırken hiç itiraz bile etmeden 15 dk içinde taktılar.
ancak arkadaşımda aynı araçtan 90 beygirlik vardı.ona takarken mırın kırın ettiler.
mazot filtresi olayı ise karmakarışık bir hal aldı.gerçi opel türkiye benim gözümde son noktayı koydu ama yinede insanlar yeterince aydınlatılmadan servisler ben yaptım oldu olayına giriyorlar.
bence servisteki elemanlar yeterince bi,lgiye sahip değil.çünkü birinin ak dediğine diğeri kara diyor.en güzeli almanyaya sormak.ama bende yeterince ingilizce yok.almanca ise hiç yok:)

Slmlar muhabbetinizi bölmüş gibi olucam ama c'moncular buraya yazısını görünce geldimm =))

ben tunç kavacıktan coolcat'imle aranızdayım :good:

Opel Corsa CDTI Essentia

yok yok muhabbeti bölmedin.seni aramızda görmek güzel bir duygu..

Slmlar muhabbetinizi bölmüş gibi olucam ama c'moncular buraya yazısını görünce geldimm =))

ben tunç kavacıktan coolcat'imle aranızdayım :good:

Opel Corsa CDTI Essentia

Hoş geldin safa geldin.

Bendeki liste şu anda 43 kişi oldu 45 olunca tekrar güncellemeyi planlıyorum.

Uretim bandlarindan arabalarin farkli cikmasi ihtimali olabilir fakat Opel boyle bir hata yapiyorsa bence prestij kaybeder.

Bu olabilir ve prestij ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Mesela yeni çıkan tüm C'mon'larda ipod bağlantısı var ama bizde yok. Buda sürümden kayneklenıyor. Adamlar yeni sürümde ya bişi ekliyorlar yada eksiltiyorlar. Ayrıca değişiklik yapma hakkını saklı tutar gibi bir ifadeleri var zaten.

mesala benim aracda var
bir arkadaşımındakinde yok
sence o kadarda önemli degil

Geri