Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence fimler harika olmus, araba daha bir agresif gozukuyor.Ileride ark camdaki filmi cikartirken rezistansa bir zarar gelirmi?

Sonunda arabanin fotolarini cekebildim.

güzel olmuş abi hayırlı olsun...
ya bende kolcak aldım aksaraydan 30 ytl ye gayet iyi oldu o kadar para vermeyn ceşit ceşit var

markası nedir.bide cidden nasıl takılıyor?merak ettim?kendimiz yapabilirmiyiz?
Camlari yaptirdim.

y5ve4.jpg

By erden at 2007-12-25
y4nh6.jpg

By Erden at 2007-12-25
y3xw3.jpg

By erden at 2007-12-25
y2wq7.jpg

By erden at 2007-12-25
y1dg1.jpg

By erden at 2007-12-25
corsay8si2.jpg

By erden at 2007-12-25

hayırlı olsun umarım içeride karanlık problemi yaşamazsın...
Bence fimler harika olmus, araba daha bir agresif gozukuyor.Ileride ark camdaki filmi cikartirken rezistansa bir zarar gelirmi?

Abi eski arabamda ben filmden memnun değildim tak etmişti canıma neolacaksa olsun ya Allah diyip yavaş yavaş asıldım filmlere rezistanslarada bi zarar gelmemişti kışın hemen eritiyodu camdaki buğu yu buzu filan.ha zarar gelsede kaskoya ödettiriyolarmış camcılar çekici vurup kırıyomuş tutanağı tutup kaskodan alıyomuş bedelini...

Burak tesekkur derim bilgi icin, yani bi gun filmi soksem, resiztanslar ne kadar zarar gorur kestiremiyordum.

Bu arada arkadasin 30 ytl ye taktirdigi kolcak guzel durmus.Bizim fiyat ucuk kaldi yaninda, opel servise gidip yeni corsa kolcak diyince verdiler. Onceden sanayiye gitdim 40-50 ytlye vardi birseyler.Plastik cok kalitesizdi ve cok ses yapacak birseye benziyordu.Bir digeride koltugu sokup icindeki iskelete kayanatiyorlarmis, oda aklima yatmadi.Bende fazla para verdim, simdi icime sinerek biniyorum.

Burak tesekkur derim bilgi icin, yani bi gun filmi soksem, resiztanslar ne kadar zarar gorur kestiremiyordum.

Bu arada arkadasin 30 ytl ye taktirdigi kolcak guzel durmus.Bizim fiyat ucuk kaldi yaninda, opel servise gidip yeni corsa kolcak diyince verdiler. Onceden sanayiye gitdim 40-50 ytlye vardi birseyler.Plastik cok kalitesizdi ve cok ses yapacak birseye benziyordu.Bir digeride koltugu sokup icindeki iskelete kayanatiyorlarmis, oda aklima yatmadi.Bende fazla para verdim, simdi icime sinerek biniyorum.

iyi olmuş abi boşver.için rahatsa tamamdır zaten...

arkadaşlar kolçak taktıracaktık ne oldu toplu halde servisi aradım tek alırsak 250 ytl fiyat çekiyor daha uygun fiyata kolçak bulabilecek arkadaş varsa yardımcı olsun

Geri