Forumumuzda ki Tigralar Buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nihal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben 6. mesajı atıyorum ama şuana kadar sadece 1 tane tigra var :D valla ben astracılara bile mesaj atmadım arabam astra olduğu halde
aşkolsun abi ya bizim gibi astrakolik insanlara bi merhaba bile denmezmi?
"ASTRA KULLANMAK BİR AYRICALIKTIR" yanlış anlaşılmasın bu sözü bi üyemizden aldım.
tigracılara kolay gelsin inş. verimli bir forum olur

onu bunu bilmem arkadaşlar tigra güzel araba hele tarçın renginde olursa oy oy oy ...:rockşu güselliğe baksanıza (ah eren ah satılırmı bea bu güselim araba :()
s50008104yp.jpg

deşme yaramı be cihanım çeşmede şu an tarçınım fotoyu bi gördüm tüğlerim diken diken oldu:(

bu arada Anıl çekmişti dimi bu fotoyu_???

Son düzenleme:
eski tigracı olarak topice benden de tam destek... yakın bi süre içinde araba alma planım var bu sefer hardal sarıısı düşüüyorum... siteye ara verdik die unuttum sanmayın buralardayım...

hoşageldinn o zaman tekrar :D (bu arada fotoyu anıl çekmiş olabilir emin değilim ...)

tekrar kaydoldum tekrar meraba...Her daim tigra...eren sende al bı tıgra gene katıl tekrar aramıza...bak benımde 2. tigramm...vazgecılmıo bu aractan :)

GİRİONUZ KANIMA BAKIP DURUOS NETTEN 1 SATTİR cihanla ikimis gsi lerde ii ama tigra dişom ben hardal sarı yada mavi owwww ... :)

tekrar kaydoldum tekrar meraba...Her daim tigra...eren sende al bı tıgra gene katıl tekrar aramıza...bak benımde 2. tigramm...vazgecılmıo bu aractan :)

Furkan Tekrar aramıza hoşgeldin..

Hoşgeldin Eren, Cihan'a bakma sen :D, bence Tigradan vazgeçme ;) ..

tigrayı ilk gördüğümde aşırı beğenmiştim.. hatta ferrari falan sanmıştım:D tabi o zamanlar ufaktım.. opel olduğunu görünce bayağ şaşırmıştım.. temizleri hala gözüme güzel geliyo efsane bi arabadır bence..nihalin arabası güzel boyası falan güzel duruyo.. tarçın rengi olanda bambaşka güzel.. tigralarınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle allah nazarlardan saklasın...

Geri