Fren Balata, disk marka önerisi

asimokuyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, arkadaşlar corsa d aracımın diskleri iyice kanal açtı balataları da bitmek üzere. Ustaya götüreceğim fakat hangi marka alayım yumuşak bir performans için? Acaba gm alıp taktırsam mı yoksa sizin öneriniz nedir? Usta meile mi ne Alman malı var onu tak diyor. Fakat sizin önerileriniz benim için daha önemli. Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, arkadaşlar corsa d aracımın diskleri iyice kanal açtı balataları da bitmek üzere. Ustaya götüreceğim fakat hangi marka alayım yumuşak bir performans için? Acaba gm alıp taktırsam mı yoksa sizin öneriniz nedir? Usta meile mi ne Alman malı var onu tak diyor. Fakat sizin önerileriniz benim için daha önemli. Teşekkürler.

Bu konuda bir şeyler yazıp marka tavsiyesini en son söyleyeceğim çünkü memleket çakma malzeme cennetine döndü. A markasını öneririm ama A markasından ses yaptığı için memnun kalmazsanız %99 sahte üründür. GM'den tutun da Bosch'a kadar hatta TRW dahil yetkili servis hariç her yerde sahte ürün satılıyor bunu bilesiniz, mesela ben 2 ay önce X firmasından disk ve balata almış olayım 1000km kullanmama rağmen problem çıkmamışsa orijinal ürün denk gelmiş demektir hemen benim aldığım firmadan alın. Araba kullanan insanlarla iletişim hâlinde olup sık sık sorun nereden hangi ürünü aldın diyerek.

Ben her zaman ilk başta orijinal tavsiye ediyorum yetkili serviste 2 tip orijinal satılıyor kötüsü hindistan üretim, iyisi ispanyol üretim. Ondan sonra da orijinal bulabilirseniz trw öneririm. Valeo da bulabilirseniz tavsiye ederim. Opar hiç kullanmadım ama kullananlar yumuşak olduğu için memnun, onların yalancısıyım.

SM-J710GN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asimokuyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstadım değerli ve kıymetli önerileriniz için teşekkür ederim, orijinal olması taraftarıyım bende gereken parçayı İspanya üretimi olarak temin edeceğim. Tekrardan emeğinize sağlık. Teşekkürler.