gaz pedalı

aliserdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım opel corsa
gaz pedalını biraz zorlayınca yane hız arttırınca tıngır mıngır bi ses geliyo
tıngır tıngır :) ediyo anlayan varmı

nası bir ses bu sürtme sesi felanmı... yüksek devirde motor daha çok sallanır muhafazayı kontrol edin... belki motor kulakları kopmuştur...sesin asıl kaynak yerini bulmak gerek ezbere konuşmakla olmaz ....saygılar..

AYRICA İMZA AYARLANIZA AD SOYAD YAZMAK MECBURİDİR AKSİ TAKTİRDE UYARI VERİLECEKTİR... saygıLar...

nası bir ses bu sürtme sesi felanmı... yüksek devirde motor daha çok sallanır muhafazayı kontrol edin... belki motor kulakları kopmuştur...sesin asıl kaynak yerini bulmak gerek ezbere konuşmakla olmaz ....saygılar..

AYRICA İMZA AYARLANIZA AD SOYAD YAZMAK MECBURİDİR AKSİ TAKTİRDE UYARI VERİLECEKTİR... saygıLar...

kardeş servise götürdüm anlamadılar çok tuhaf ilk defa karşılaşıyoruz dediler
kısaca şöle hareket halindeyken vitesi boşa alıp gaz pedalına basınca ses yok yani tık tık tık ses yok vites alınca gaz pedalına basınca ses var :)
anlamadılar en son yakıta kestik cezayı cinsmiyim neyim:))
en son yakıta kestiler cezayı bi karışım verdiler 30 kağıt verdim :)
sonra depoyu fulla dediler fulladık değişen bişi yok
enteresan bişi daha araba ışıklara geldimde durdumda kendi kendine istop edyo yada durakladım da anlayan yardım cı olan olursa sevinirim teşekkürler..

bu tıkırtı kedi öksürmesi gibi bir sesmi ?

servisiniz yerini değiştirin başka bir yere götürün aracınızı ..sesin kaynağını bulamazlarsa o servisete iş yok demektir ...güç aktarma organlarına bakmak gerek kulaklara bakmak gerek muhafazayı kontrol etmek gerek.. yani aracı iyi bir kontrol etmek gerek kısaca burda ne yazsak ya tutarsa olur umarım anlatabilmişmdir...saygılar...ayrıca İMza (Signatür) ayarlarını AD SOYAD yazmalısınız......

hani kediler fazla yediği zaman bir ses çıkarırı onu diyorum

:D
kedi öksürmesini bilmiyom da
aynen tak tak tak tak tak oke
bişi sürtünyo ama enteresan neden vitesi boşa aldımda gaz pedalna bastımda ses yok ?
nese teşekkürler

servisiniz yerini değiştirin başka bir yere götürün aracınızı ..sesin kaynağını bulamazlarsa o servisete iş yok demektir ...güç aktarma organlarına bakmak gerek kulaklara bakmak gerek muhafazayı kontrol etmek gerek.. yani aracı iyi bir kontrol etmek gerek kısaca burda ne yazsak ya tutarsa olur umarım anlatabilmişmdir...saygılar...ayrıca İMza (Signatür) ayarlarını AD SOYAD yazmalısınız......

hocam yağ ile alakası var mıdır yağ değiştirme zamanım geldi
belki geçti biraz

sayın kardeşim gaza bastığınla alakalı deil şanzumanla alakalı bir olay o her viteste yapıyormu

araba boşta (vites)giderken niye yapmıyor yağla alakalıysa ozanman

Geri