Gaza basınca tireyerek hızlanma

bu dediğin tekleme sorununu bendede 2000 2500 devir arasında giderken yapıyor. o deviri gectigim zaman veya daha altında giderken sorun yok. bu sorunu yasayan baskalarından duydugum kadarıyla egr valfindende yapabiliyomus.

bu dediğin tekleme sorununu bendede 2000 2500 devir arasında giderken yapıyor. o deviri gectigim zaman veya daha altında giderken sorun yok. bu sorunu yasayan baskalarından duydugum kadarıyla egr valfindende yapabiliyomus.
seninki kesin bobin:D

senin sıkıntının çaresi ateşleme bobınınden kaynaklanıyor aynı dertle bende bir muddet boğuştum sonra ATEŞLEME BOBINI (DELPHİ orjinal marka )değiştirdim duzeldi ben 160 tl almıştım astra için seninki için bi fiyat veremeyeceğim

Cevaplar için teşekkürler, ama bobinden olsa daha ciddi problem göstermez miydi? Saliselik 2-3 tutulma?

Neyse ustaya bir daha uğrayacağız anlaşılan.

zaten senin tarif ettiğin gibi tutukluk yapar benzini ateşleyemediği için bi an boşluk yapar öksurur gibi yapar

çağatay arkadasım bobinse eger degistirtirim. daha büyük bi sorun degildir inş. çok sinir bozucu birsey. servise götürüp düzelttiricem sorun çözülünce neyden kaynaklandıgını yazarım

selam

aynı sorun bende de oluyordu.buji kablolarını sildim iyice yerine oturttum geçti.bi dene istersen:D

evet aynı sorun aynı sorun hemen hemen bi çoğumuzda bilmiyorum anlamıyorum ama çözemezsem satmnaya karar vericem sanırım sürüş keyfi kalmadı yaaaaaa
:)

aynı sorunu yaşıyorum şuan bobin değişti bujiler buji kabloları gaz kelebek sensörü ama hala titriyo tadı tuzu kalmadı yokmu biçaresi nereye gitsem baska bişe cıkarıyolar bıktım

Geri