Gaziantep-Landirenzo tavsiye

mrdag01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2008 astra z16xer aracıma landirenzo taktırmayı düşünüyorum. Şehir içi kullanımı 12 lt düşmüyor. Bende lpg ye mecburen geçmeyi düşünüyorum. Gaziantep Landirenzo bayilerinden hangisini tavsiye edersiniz.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Gaziantep tavsiye etmem. Mümkünse başka bir yer bakın. Sözü geçen servisleri tanımam ama Gaziantep'ten uzak durun derim.

cago022

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olgun lpg de aynı araca montaj yaptırdım 15 ay kadar önce. 16 bin km oldu sadece filtre değiştirdim. montaj yapıldı gazı koyduk yola devam.ayar da yapılmadı.ayarlı geliyormuş. ortalama soğuk günlerde şehir içi 9-10 lt tüketimi var.bir kaç defa arayıp memnun olup olmadığımı sordular.mesaj atarak da bilgilendirme yapıyorlar.filtrenizi 15 bin de değiştirin gibisinden.ben memnun kaldım.sadece her 15 bin de filtre değiştirmen yeterli.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu dışı ama antep deyince canım cartlak kebabı çekti. ismini yanlış demedim değilmi??

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 AY önce adana landirenzo olgun lpg de aracıma lpg tatktırdım, çok memnunum, takılana kadar başlarında durdum. işçilikleri çok iyi, gözü kapalı yaparlar, o derece :))
tavsiye ederim

teodol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzonun ana distribütörü olgun lpg şirketinin merkezlerinden birisi de g.antep de.basit mantıkla düşünecek olursak bu nedenle gaziantepte bayiye değil de bu şirketin merkezine götürün aracınızı bence.nede olsa işin uzmanı bu kişiler.bayiler de bu kişilerden eğitim alıyorlar.
landirenzoya gelince taktırırsan 15 binde bir lpg bakımı dışında hiç dert çıkartacağını sanmam.aracına hiç uyumsuzluk yaşatmaz.sorun yaşayanlarda ya montaj hatası yada kullanıcı hatası nedeniyle sıkıntı yaşıyor.aksi durumlar çok nadir yaşanır.

ELM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaziantep tavsiye etmem. Mümkünse başka bir yer bakın. Sözü geçen servisleri tanımam ama Gaziantep'ten uzak durun derim.

korkutmayalım kimseyi öcü var sanıcaklar :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et

mrdag01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Yorum yazan elleriniz dert görmesin .. Arabaya kıyamıyordum ama zaman geldi. 30 tl benzinle şehir içi 60 km. Canım yanmaya başladı. Başka çare kalmadı.