Gömü Bulduk :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abinin bahçesinin yerini kimseye söyleme hazine avcıları damlar hemen :)

şu gömüyü merak ettim ya ben bi fotoyu msnden yollasanız bana :D

az önce turizm ve kültür bakanlığının müze müdürlüğüyle konuştum. p.tesi getirin bakalım dediler. eğer tarihi değeri olan bişeyse, bana para vereceklermiş :D

du bakalım ne çıkacak :D

bahcede görevli calısabilrim :)

Devletin bu konuda ne kadar hassas olduğunu şöyle izah edim.

Zannedersem 8-10 sene oluyor 160 daireli site olarak masrafı katlandık kayalık zeminde çok yüksek paralar harçıyarak 10 numara su bulduk. 160 dairenin su tüketimi bir anda sıfıra inince dikkat çekti çok sürmeden incelendi kuyu tespit edildi.

Sonunda dedilerki YER ALTINDAN ÇIKAN TÜM KAYNAKLAR DEVLETİNDİR diyip kuyuyu mühürlediler şık bir ceza kestiler normal rutindeki su faturaları ne ise gönderdiler.

Zannedersem 8-10 sene oluyor 160 daireli site olarak masrafı katlandık kayalık zeminde çok yüksek paralar harçıyarak 10 numara su bulduk. 160 dairenin su tüketimi bir anda sıfıra inince dikkat çekti çok sürmeden incelendi kuyu tespit edildi.

Sonunda dedilerki YER ALTINDAN ÇIKAN TÜM KAYNAKLAR DEVLETİNDİR diyip kuyuyu mühürlediler şık bir ceza kestiler normal rutindeki su faturaları ne ise gönderdiler.

Süpermiş hocam.

Burası T.C alıştık artık.

Geri