Gösterge Işiklandirmasi

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim kadranda dört lamba var ikisi bu bahsettiğin yerde komple kadranın aydınlatmasını yapıyo ikiside üstte dörtlü ve uzun ikazlarını yakıyo orjinal kadran kağıdında tam buralarda ışık homojenliğini sağlamak için arkadan pıslu yapmışlar bu beyaz kadranda yapılmamış takmadan önce o kısma bir iki kat bant çekersen sorunun önüne geçe bilirsin ama bu okdar çok rahatsız etmiyo ben montajı bitirip yerine taktıktan sonra fark ettim. tekrarada uğraşmadım ama emin ol detaylara çok takılan bi insanım saatlerce uğraşırım istediğim gibi olması için ama bu okdarda rahatsız etmiyo.
orjinal kadran kağıdını çıkarıp arkasına bakarsan nerelerden puslandırma yapacağın görünür.

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama coupelerde göstegede farklı o kafama takılıyo !!!

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkatli bakmadım ama aynı biliyorum ben. sen yinede bi araştır ondan sonra giriş istersen.

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama coupelerde göstegede farklı o kafama takılıyo !!!

biraz önce baktım senin aracın fotolarınada senin gösterge ler çok güzel. benim yöntemle renklendirmene gerek yok sen ampulleri renklendir bence yine o verdiğim alışveriş linkinde var renkli gösterge ampulleri bi bak istersen. telefonunuda vereyim bi ara sor istersen 0532 352 7717 varmı yokmu?

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywallah göstegelerden çok memnunum benimkisi biraz fantazi ama kırmızı olsa baya hoş olacak gibi...ama ampülleri söktüm gördün ole renkli ampul olmazki...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben arkasına renkli folyo koymadım
beyaz zemin ve renkli olan kadran kağıdı hazır satılıyo orjinalindede kağıt var bire bir oturuyo plastikten nası desem dosya kapağı gibi kat kat hazırı var
http://www.otopol.com/product_info.php?products_id=101297
bu linkten bakıp sipariş verebilirsiniz ben bukadar güzel olacağını tahmin etmemiştim fotolarını koyuyorum ama çok iyi çıkmadı gece çekmem gerekti rengini görün diye. oda beyaz olduğu için flaş ters patlıyo idare edin elimden geldiğince düzgün çekmeye çalıştım ama emin olun objektiften değilde çıplak gözle bakıldığında süper duruyo
hem süper oluyo hem spor oluyo :)

abi bu kadran kağıtlarından Vectra C için bulabilirmiyiz.ben bulamadımda...