göstergedeki km sayacı..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan başqan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Acaba yazılımla mı yüklenmiş

Km sıfırlamadan nasıl ulaşılıyor?
Vectra B için de aynı şey mümkün mü acaba? Mümkünse nasıl yapılabilir?
yok hayır.bu işlem corsa d için geçerli.sanırım astra h da da oluyor.deneyen arkadaşlar yazabilir.vectra b içinse olduğunu sanmıyorum.altyapılar tamamen farklı araçlar.

arkadaşlar km sıfırlama tuşuna arka arkaya 4 defa basın.4.basışta elinizi çekmeyin.araç çalışır haldeyken deneyin.15-20 saniye sonra düğmeyi bırakın.km sıfırlama tuşuna her basışınızda farklı bir data ekranı gelecek.yukarıdaki dijital hız ve devir de bunlardan biri.

arkadaşlar km sıfırlama tuşuna arka arkaya 4 defa basın.4.basışta elinizi çekmeyin.araç çalışır haldeyken deneyin.15-20 saniye sonra düğmeyi bırakın.km sıfırlama tuşuna her basışınızda farklı bir data ekranı gelecek.yukarıdaki dijital hız ve devir de bunlardan biri.

meriva da olmuyor ya da ben beceremedim..:D

opc de yol bilgisayarı yok mu zaten:)
bizde yok da ondan çıkıyor

opc de yol bilgisayarı yok mu zaten:)
bizde yok da ondan çıkıyor

yol bilgisayarı var ama usta ciddi programlamaya ihtiyaç olduğunu söylüyor bir çok özelliği anlamıyorlar ve dolayısı ile aktive edemiyoruz..:confused:

acil USTA lazım...:help:

km sayaıcının resmı cıkmıyor ben göremedım nasıl uygulama resımı ekleyınde görelım :)

yeni bir proje daha mı geliyor yoksa :D

valla bizim 97 astra 52km/h ye kadar bilgi ekranının yanındaki iki düğmeye uzun basınca hızı gösterdiğine göre siz her şeyi yapabilirsiniz :D

Benim yol bilgisayarıda bunu yaparmı sende 52 ye kadar gosteriosa benimkindede olabilir ama daha fazlası olabiliyormu herhangi bi bilgisi olan varmı astra f 97 yol bilgisayarı ? Su an kar var deniyemiyorum yollar acılırsa denicem :D

Merhabalar bu konuya benzer açılmıştı benmde msjlarım var orda fakat 2005 Corsa aracımda sıfırlama tuşuna 3 kez 4.cüde basılı tuttuğumda N1Sp12000 diye bir yazı çıkıyor ama basmaya devam ettiğimde Sayaca dönüyor..

Ya bu sayaca ben bugun sıfırlayım dedim. Bi ara okumuştum, 5 sn falan uzun baştım üstte 37.4 altta 015675 gibisine farklı rakamlar çıktı. Bunlar ne ayak?

Bu videodaki gibi bizde yapabilir miyiz acaba?

Geri