güncel

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar 96 model opel astra gl otomotik vitesli bir aracım var aracım da önce arıza lambası yanmaya başladı ardın dan (s) spet tuşu ekranda seyir halindeyken kendiliğin den yanıp sönmeye başladı ve aracın devri 4bin de sabitleyip araç kendisini kasmaya başladı bu (s) spet tuşunun ekranda aniden yanıp sönmesi ve aracı seyir halindey ken 4bin devirde sabit bırakmasının sorunu nedir veya ne olabilir bu konu hakkında bana yardım cı olabilir misiniz teşekkürler

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihan abi daha öncede yazmış kimse yardımcı olmamış sitemizin ustaları cevapları bekliyoruz yardımcı olalım lütfen

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alo teknik servis bir tane adam gibi adam yokmu yardım cı olacak palavracı lar sizi sen hariç arkadaşım..

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihan abi kusura bakma ama palavracı derken herkesi kastediyorsunuz yanlış cümle yazmışsınız yazdığınızı düzeltmenizi isterim şahsen...ayrıca burdan yazmakla olmaz o iş git bir servise aracı cihaza bağlat sorun nerdenmiş diye...saygılar...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
alo teknik servis bir tane adam gibi adam yokmu yardım cı olacak palavracı lar sizi sen hariç arkadaşım..
ne palavracısı ya siz nasıl yazı yazıyorusnuz ki kimsenin zbu konuya cevap verme zorunluluğu yok lütfen usluplara dikkat edelim arkadaşım ama ben sizin bu yazılarınıza karşılık forum ustası olarak cevap yazayım belki utanırsınız

öncelikle birçok sebep var ama öncelikle tech2 cihazı ile şanzuman arıza kodu okunacak ve sorun neymiş bakılacak mutemel olasılık şanzuman devir sensörü arızasıdır veya da soketlerde sorun vardır

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın

arkadaşlar özrümü mağdur görün ama inanın moralim okadar bozuktu ki sorarım size ilk arabanızı almış sınız tamam sıfır olamaya bilir 2. eldir ama tak 2 gün sonra yolda ailenizle giderken yolda kalı yor sunuz ve ayrıca araç sağlam onayı alıp bakım dan çıkıyor çıktığı halde arıza verdi. ummadık bir yerde yolda kalsak ne olurdu o yüzden yardım istedim çok kez ama sinirime hakim olamadım arnavut damarım tut tu bikere kötü bir kelime demek istemem mağdur görün başka bir yorum dada söylemiş olduğu kelimeler içinde kusuruma bakmayın.. anlayışınız dan öteri teşekkür eder saygılarr.. usta sanada eyvallah yardımın için ..saolasın..

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşlar özrümü mağdur görün ama inanın moralim okadar bozuktu ki sorarım size ilk arabanızı almış sınız tamam sıfır olamaya bilir 2. eldir ama tak 2 gün sonra yolda ailenizle giderken yolda kalı yor sunuz ve ayrıca araç sağlam onayı alıp bakım dan çıkıyor çıktığı halde arıza verdi. ummadık bir yerde yolda kalsak ne olurdu o yüzden yardım istedim çok kez ama sinirime hakim olamadım arnavut damarım tut tu bikere kötü bir kelime demek istemem mağdur görün başka bir yorum dada söylemiş olduğu kelimeler içinde kusuruma bakmayın.. anlayışınız dan öteri teşekkür eder saygılarr.. usta sanada eyvallah yardımın için ..saolasın..
şimdi oldu işte her soruna cevap yazarlar

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abovv.. birazcık sakin olun yahu..

burdan derman arayana kadar bi servise gidin daha güzel olur!

savurmak yersiz olmuş.. yakışmamış..

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun öncelikle ama bu sorun seni haklı duruma getirmez bence. Ne olursa olsun o şekilde konuşmalar yakışmıyor. Burda nice üyeler var kaza yapmış binlerce YTL masrafı çıkmış vb... onlar gelipte ustaları fırçalayıp hakaret etmiyor.. Ayrıca burası tek çözüm değil, gidersin servise gösterirsin, zaten sonuçtada onu yapacaksın..Herşeyden önce saygı sevgi...

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar

kusura bakmayın bi anlık hırs tankaynaklanan sözler bu arada aracın arızasını buldum araç 3.vitesten 4e geçmiyormuş arıza o olduğunu söyledi usta aracı yaptı yalnız 10 gün sonra tekrar bir bakıma geldedi kendisi bakalım 10 gün geçsin bilgi veri rim saygılar herkese