gündüz farı, yeni taktım

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar, geçenlerde akşama doğru trafik ekibine rastladım, Nevşehir2i bilen bilir, itfaiye önünde durmam gerekti oradan bi uyarı yedim sis farı yüzünden, bende http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...i-araci-double-ledli-gun-isigi-66458386/detay bu üründen aldım, çarşamba sipariş verdim cuma geldi, bununla beraber yine aynı satıcıdan arka cam perdesi, kapı önü nikelaj, ve arkadaşımın mondeosu için dikmeli direksiyon kılıfı siparişi verdim, toplam 50 tl tuttu, sadece yaukarıdaki gündüz farına nevşehirde 100 tl istediler,,,,

gündüz farı,Astra G, buyrun,

merhaba arkadaşlar, geçenlerde akşama doğru trafik ekibine rastladım, Nevşehir'i bilen bilir, itfaiye önünde durmam gerekti oradan bi uyarı yedim sis farı yüzünden, bende http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...i-araci-double-ledli-gun-isigi-66458386/detay bu üründen aldım, çarşamba sipariş verdim cuma geldi, bununla beraber yine aynı satıcıdan arka cam perdesi, kapı önü nikelaj, ve arkadaşımın mondeosu için dikmeli direksiyon kılıfı siparişi verdim, toplam 50 tl tuttu, sadece yaukarıdaki gündüz farına nevşehirde 100 tl istediler,,,,

attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• 14012012011.webp
    14012012011.webp
    40.3 KB · Görüntüleme: 440
  • 14012012012.webp
    14012012012.webp
    47.9 KB · Görüntüleme: 80
  • 14012012013.webp
    14012012013.webp
    40.9 KB · Görüntüleme: 437
  • 17012012015.webp
    17012012015.webp
    61.9 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
ben beğenmedim abi astra g 'nin o bebeksi yüzünü bozmuş..
bende beğenmedim,,, ciddi söylüyorum,, sis farlarının arasındaki ızgarayı kesip oraya yapmayı düşündüm ama oda çok uzun sürecekti, bide orjinal ızgarayı kesip biçme işime gelmedi doğrusu, bunlarıda aşağıdan yukarı toplam 4 adet vida ile tutturdum, ileride sökmem gerekirse daha az hasar bırakır diye, zaten görünmeyen bi nokta, parklardan da elektrik bağlantısını yaptım, sağı sağ fara, solu sol fara, sonuçta işlevsel bi ürün ve fiyatıda çok uygun geldi, hem biçok ayrupa sitesinde videolarda gördüklerim çok daha garip, çok farklı yerlere takıyolar,

bu arada bunları takmak için gittiğim Yıldız Teknik Servis'e teşekkür ederim, onların liftini kullandım, arabayı yukarı kaldırınca çok daha kolay oldu montajı, Yıldız Teknik sitede forum ustası olan ASTRAMMM nickli Musa Usta'nın tamirhanesidir,,,

bence çok güzel olmuş.

sadece estetik bakımdan değil gece-gündüz aracı daha farkedilir kılması da önemli.

ben Meriva OPC'de kontak açar açmaz yanacak şekilde bağlatmıştım..

bence çok güzel olmuş.

sadece estetik bakımdan değil gece-gündüz aracı daha farkedilir kılması da önemli.

ben Meriva OPC'de kontak açar açmaz yanacak şekilde bağlatmıştım..

teşekkür ederim,,, ama kontağa bağlayınca motor marşta, farda akım çekeceği için zararlı olmazmı?

Hem hesaplı hemde işlevsel güle güle kullan abi bende düşünmüştümde kış günü o gücü göremiyorum kendimde :)

Ben beğendim. Sanki orjinal gibi olmuş. Farın rengi biraz daha mat olabilirdi.Onun dışında çok çok iyi bence. :)

Güle güle kullan özgüç abi.

Geri