gündüz farı, yeni taktım

ben de beğenemedim. biraz daha yanlarda olsa daha güzel durabilirdi. çok ortada kalmış bence

Ben beğendim. Sanki orjinal gibi olmuş. Farın rengi biraz daha mat olabilirdi.Onun dışında çok çok iyi bence. :)

Güle güle kullan özgüç abi.

teşekkür ederim, ancak en hesaplı ve uyabilecek model buydu, zemin olarak hepsi parlak, ha şu olur, sarı veya mavi şeffaf far filmi bulursam sisleri ve bunları tek renk kaplayabilirim, bide şu model vardı ama çok hoşuma gitmedi; http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...disi-siyah-ici-siyah-gun-isigi-66457793/detay

....... sis farlarının arasındaki ızgarayı kesip oraya yapmayı düşündüm ama oda çok uzun sürecekti, bide orjinal ızgarayı kesip biçme işime gelmedi doğrusu, .................
Gündüz farların güzel ama yeri bence de iyi olmamış. İstersen ucuz yollu yansanayi ızgara alıp gündüz farlarını oraya monte ederek bir deneme yapabilirsin.

Gündüz farların güzel ama yeri bence de iyi olmamış. İstersen ucuz yollu yansanayi ızgara alıp gündüz farlarını oraya monte ederek bir deneme yapabilirsin.

yukarıda dediğim gibi yeri benimde hoşuma gitmedi, daha yanlarda uygun yer yok, ızgarayı kesmeden en uygun yer burası oldu, ha ilerde havalar ısınır ve dışarıda çalışma durumu olursa ızgarayıda kesip yapabilirim, bak burada da adam alfa ya takıyo, yerlerine dikkat,,, benimki ile aynı sayılır http://www.youtube.com/watch?v=fgsFYQV0NUY

Son düzenleme:
özgüç resimde işaretlediğim alana yapılsa daha güzel olmazmıydı sanki.

attachment.php

Ekli dosyalar

• 17012012015.webp
    17012012015.webp
    62.2 KB · Görüntüleme: 104
boyutları göz kararı oturur gibi duruyor.
eğer oturursada şık duracak gibi görünüyor.
eğer oraya oturtursan dediğim gibide şık durursa bende yaparım aynısından

:good: bende isterem :D süper olmuş abi yalnız kimse sormamış ben sorayım bunlar kısa farları açınca ışık şiddetini düşürüyor mu ?? kanun yönetmeliği öyle çünkü yok sis farı gibi cezası var diye biliyorum i30 sahibi arkadaşımın babası sırf bu yüzden ceza yedi onların modülleri varmış o durum nasıl olacak modül olayı videoda da var sende var mı abi ?

Son düzenleme:
esasında irmscher ön tampon eki alıp ordaki deliklere yapmayı planlıyorum ben ama ürünün boyu yeterlimi oraya sığarmı bilemediğimden beklemedeyim.
aşağıdaki alandan bahsediyorum.

attachment.php

Ekli dosyalar

• 16cjh53.webp
    16cjh53.webp
    21.5 KB · Görüntüleme: 81
Gökhan abi durumlarımız aynı :D 75 liraya buldum ben irmscher ek boyalı 110 benim durumları biliyorsun yavaş yavaş toparlayacağım oraya bende düşündüm ama hem sığmaz gibi duruyo hemde orjinal durmaz apaçi havası verir gibi anca yapılacaksa da ona uygun bir plastik mika tarzı bir şey kesilip arkasına smd ledlerden yada power ledlerden dizeceksin

iki yeğenim balkonda oynarken birinin başına eşek arısı gelmiş o da korkup kovmaya falan uğraşmış, diğer yeğenim de ona öğüt olarak "çabalama sokar" demiş :) ekol olmuştu o yaz çok kullanmıştık bu tabiri :D

şimdi alta alırsan ledler birbirine daha çok yaklaşacak yine beğenmeyeceksin.

yani yeri de kendi de güzel olmuş abi güle güle kullan "çabalama sokar" :D

Geri