gündüz farı, yeni taktım

sis farlarının oraya kısmına yapsaydın ben gecen sene yapmıştım cok talı durmuştu ben 502 yapıştırıcıile yapıştırmışdım tazikli suda bile düşmemişti. Sonradan sis farı taktırınca söktüm bir izde kalmadı zaten üstten yapıştırmıştım
38020_120021961378341_100001116140157_116454_6911889_n.jpg

sis farlarının oraya kısmına yapsaydın ben gecen sene yapmıştım cok talı durmuştu ben 502 yapıştırıcıile yapıştırmışdım tazikli suda bile düşmemişti. Sonradan sis farı taktırınca söktüm bir izde kalmadı zaten üstten yapıştırmıştım
38020_120021961378341_100001116140157_116454_6911889_n.jpg
sis farının etrafında uygun yer bulamadım dostum, dediğim sislerin arasındaki ızgarayı kesip oraya yerleştireceğim, bide sisleride beraber sarı yada mavi far folyosu bulursam kaplayacağım,,,

özgüç resimde işaretlediğim alana yapılsa daha güzel olmazmıydı sanki.

attachment.php
oraya olabilir, ancak farların bide eni geniş ve orası yukarıdaki yere göre daha içerde, farın bi kısmı dışarda kalıyo, dediğin yerler için ızgarayı kesmek gerek, ilerde(havalar biraz ısınsın) zaten oraya bi yere tamamen yerleştireceğim,

:good: bende isterem :D süper olmuş abi yalnız kimse sormamış ben sorayım bunlar kısa farları açınca ışık şiddetini düşürüyor mu ?? kanun yönetmeliği öyle çünkü yok sis farı gibi cezası var diye biliyorum i30 sahibi arkadaşımın babası sırf bu yüzden ceza yedi onların modülleri varmış o durum nasıl olacak modül olayı videoda da var sende var mı abi ?
iyi düşündün,,, maalesef modül yok, park ampullerine bağlı, modülü araştırmam lazım, bu konuda fikri olan arkadaşlardan cevap bekliyorum,,,, olmadı ikisini seri bağlar içeriye bi düğme koyar ve gece kapatırım,,, zaten videodaki ürün 300tl civarı satıolan bi ürün ve 2 yıl garantisi olan bi malzeme,,

abi aslında linki vardı da bende ilanın üzerinde 2 ay falan geçmiş o yüzden göndersem de bir faydası olmayacak max. 30-40 lira bir şeydi kısaların + sı ile gündüz farlarına bağlanıyor zor değil biraz kafa yorulsa yapılabilir

bundan çok değil 1-2 ay önce bu tür ilanlardan geçilmiyordu ama şimdi 1 tane bile yok gerçi sahibinden.comda ayrı bi sapıttı onuda ayrı bi şekilde incelemek lazım

bundan çok değil 1-2 ay önce bu tür ilanlardan geçilmiyordu ama şimdi 1 tane bile yok gerçi sahibinden.comda ayrı bi sapıttı onuda ayrı bi şekilde incelemek lazım

aynen,, bi ilan açıyorum 24 saat geçiyo yayınlayamadık diye mesaj geliyo, okuyorum filan maddenin, bilmemkaçıncı kuralı, ürün fotoları tek olmalı, aynı ürün olmalı falan diyo, çıldırtıyo bazen, ilanımda su kabağı abajur, http://www.sahibinden.com/ilan/alis...meleri-kabak-lamba-el-isciligi-68514086/detay bi sürü uğraşıyorum ilanı güncellemek için, ama kurnazlık ilan sırasında bi menü geliyo 6tl civarı galiba, onu İLGİLENMİYORUM diye işaretlersen bi sürü sıkıntı,,, ama sabırlı davranırsan ilanı açabiliyosun,,,

Geri