Hadi Bakalım Arkadaşlar Bana Bi Yardım Edin Lütfen:)

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hadi Bakalım Arkadaşlar Bana Bi Yardım Edin Lütfen:)

Kırmızı geç satılır diyen arkadaşlar için belirtmek isterim ki, bir önceki kırmızı renk astramı, gece tam 24.00 da internete ilanını verdim, ertesi gün öğlen satmıştım.Hatta arabayı incelemeye neredeyse aynı saatlerde geldi insanlar ve biri aldı gitti...
Kırmızı gerçekten çok güzel bir renk, ayrıca bu işin yaş ile de bir alakası yok.Çünkü ben 47 yaşındayım ve gönlüm hala kırmızıdan yana, aracım teknik gri olmasına rağmen okkk

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım beyaz ,cam filmi ençok bu renge yakışıyor.ama  videodaki kırmızılara hasta oldum kendini belli ediyor .siyah ve teknik gri alt seçenekler diyorum  general_hehe

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Yaş derken şimdi bi gençken binilecek araç var birde yaş ilerleyince. Birde şöyle bi durum var ruhu genç olan ve araçtan anlayan kişilerin aldığı araçlar. Sizide arabadan anlayan biri olarak gördüğüm için , sizin durumunuz çok farklı. ;) :)
alahan1963 link' Alıntı:
.Çünkü ben 47 yaşındayım ve gönlüm hala kırmızıdan yana, aracım teknik gri olmasına rağmen okkk

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim bir en büyük hayalim kırmızı bir arabam olmasıydı. son kullandığım pejo 207yi kırmızı aldım. araba küçük, renk kırmızı, ben kısa boylu arabada görünmüyom :) sonuç; millet bayan arabası, bayan sürücü diye habire taciz etti :) hiç bir arabamda bu kadar sıkıştırılmadım. bir daha kırmızı mı? tövbe :) ama astra büyük araba tabi 207 gibi değil o başka

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

eğer ileride değer düşümü olmasın bakımı kolay olsun diyorsan hakim gri yi tercih et derim, hem parıltısı insanın gözünü alır.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bugun bayiye gidip servise filan gelmiş kırmızı var mı ona bakacağım ve artık siparişi vereceğim hadi hayırlısı bakalım....

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

duanka link' Alıntı:
aracım beyaz ,cam filmi ençok bu renge yakışıyor.ama  videodaki kırmızılara hasta oldum kendini belli ediyor .siyah ve teknik gri alt seçenekler diyorum  general_hehe
teknik griye laf yok hocam. :)  gri hiçbir zaman değerini yitirmeyecek piyasa rengidir :D

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşlar bugun bayiye gidip servise filan gelmiş kırmızı var mı ona bakacağım ve artık siparişi vereceğim hadi hayırlısı bakalım....

Kırmızı doğru tercih derim.  okkk
Bende siyah ile beyaz arasında kalmıştım taki fuarda kırmızıyı görene kadar.
Bu arada AFL farıda düşünü derim. Bu farlar ile bir başka bakıyor  ;D

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kırmızı güzel bir renk, göz alıcı.Fakat eskiden kırmızı aracı olan bir üyemiz, yeni arabasını kırmızı almadı.Neden diye sordum.

Kırmızı renkler arasında en hızlı solan renk dedi.Eski arabası pembe olmuş:)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

offff yaaaa offfff az önce buluşmalarda evren bey in arabasını gördüm yay lar siyah folyo ve beyaz renk yine beni benden aldı:((( çok kararsızım çoookk:( yine caydım kırmızıdan