Hadi Drağa..

eeeee noldu ses cıkmadı???

2000cc grubundan bizden Cenker abiyle-Kadir abi(clio rs) var başka kimse yok

bende ordayım gecen haftada korfezdeydik yarıslarda bu haftada geliyorum opelim.net liler belli olmamız ıcın birsey yapsak fikri olan varmı? hem birbirimizle tanısırız

Son düzenleme:
Mehmet usat bende orda olucam kısmetse. Pit alanında uğrarım yanına. Tanışmış oluruz. Hem bakarsın seneye 3 DTI gireriz ;)

dizel 0-1400 cc grubu cok güzel:)

2 tane dizel corsa
1 tane punto var

sanırım corsalar bizden...

izlemesi güzel olcak inş hava güzel olur.

Bu arada bende kendime ait forumun üyeleriyle bir organizasyon düzenlemekle meşgulüm. Pazar günkü Drag a bizde geliyoruz. Güzel bir konvoy olacak. İsteyen olursa bizimlede buluşabilir ve birlikte gideriz.
Siz buluşma yeri belirlediniz mi bilmiyorum ama hepbirlikte gitmek için konvoya katılmak isteyen arkadaşlar varsa.

Avrupa yakası için buluşma yeri Cevizlibağ yanyol, Honda bayisinin önü, buluşma saati 09:00 ve hareket saati ise 09:15 olarak belirlendi.

Anadolu yakası köprüden sonraki İLK PARK ALANI(gişelerin yanındaki değil, otobanın üzerindeki PARK alanında olacaklar. 09:30 buluşma ve 10:00 hareket saati olarak düşünülüyor. Diğer tanıdklarım ve arkadaşlarımında konvoyları orda olacak ve yaklaşık 50 araşlık bir konvoy olacağımız düşünülüyor.
Katılmayı düşünen arkadaşlar benimlede irtibata geçebilirler çekinmeden.
0538 7725227 cep 24 saat
0212 6539494 iş 09:00-18:00 Can Bey derseniz bağlarlar.

Şimdiden ufak bir hatırlatma konvoyun düzeninin bozulmaması, konvoy esnasında rolling veya makas gibi denemelere kalkılmaması ve trafik kurallarına uyulması ve herkesin arkasındaki araçtan sorumlu olması esastır. Kimse yanlış anlamasın bu güvenli ve sorunsuz bir ulaşım için en önemli şarttır.

Başka başlık altına yazmıştım, bunu sonradan gördüm. Katılmak isteyenlerle buluşmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılar.

Arkadaşlar şimdi gelen habere göre Park alanından çıkacak konvoyun tahmini kapasitesinin 100 aracı bulması dolayısıyla konvoy 2 yada 3 parça halinde yola çıkacak. İlk parça PARK ALANINDAN saat 09:00 da hareket edecek. 2.Parça yani biz. saat 10:00 da hareket edicez ve kalanlarında 10:30 gibi hareket etmesi düşünülüyor. Bilginize.
Bu arada meteoroloji kötü haberi verdi. Sağanak yağış geliyormuş. Aslında çok iyi haber yağsın yağabildiği kadar ama pazar günü ara versin yav :) Yoksa hem yarış cacık olur, hem mangal planlarımız yatar :(

biz sabah namazını pistin mescidinde kılacağız..

siz çok geç geliomuşsunuz..
:D

Ustacım biz izleyiciy napıcaz o saatte orda :D KAtılımcı arkadaşlarım var ama malesef yalnız bırakmak zorundayım. O saatler benim 3. uyku saatlerimde ayıp söölemesi :D

Geri