hangi aracı tavsiye edersiniz

kamil akdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 model astra g elegance aracım vardı sattım ne alsam diye düşünüyorum seçenekler şunlar siz olsanız ne alıdınız? Bir tavsiyede bulunursanız sevinirim.
1-2004 model bora pasific
2-2004-2005 model megane dinamik
3-2004 peugeot 307 1.4 hdi(dizel)
4- 2004-2005 peugeot 307 benzinli
5-2003-2004 toyota corolla terra
BUnlardan hangisini tavsiye edersiniz ? Lütfen yardımcı olun. (Daha önce toyota ve tofaş araçlara bindim):) :) :)

ben şahsen BORA PASİFİC alırdım hiç düşünmeden..
çünkü arabanın duruşunda ayrı bi güzellik war ve bindim o araca çok güzel.. ama yedek parçaları pahalı olabilir....

megane derim ben. boranın yakıtı biraz falza birde bora alacagına git seat al aynı fabrikanın aynı aracı donanım olarak. hem 3000-4000 ytl daha ucuz. fransızlara hiç girme, opelden sonra oyuncak gibi gelir. toyota senin insiyatifine kalmıs...

bende megane derim. eğer opel almasaydım,alacağım araç megane dinamik olacaktı ama kısmet bunaymış...

3-2004 peugeot 307 1.4 hdi(dizel)(ekonomiktir)
5-2003-2004 toyota corolla terra

2-5 olur megane daha önde
1-4 asla! çok yakıyorlar
3 gitmiyor

megane derim ben. boranın yakıtı biraz falza birde bora alacagına git seat al aynı fabrikanın aynı aracı donanım olarak. hem 3000-4000 ytl daha ucuz. fransızlara hiç girme, opelden sonra oyuncak gibi gelir. toyota senin insiyatifine kalmıs...
megane de fransız ama:o

peugeot dışında herhangi biri olur...
bora nın fiyatı vectra ile aynı vectra nın iç dizaynı onun yanında mersedes gibi kalır.. 2004 vectra yıda düşün bence

Bora bizde vardı.2004 pasifik. Araba gerçekten çok oturaklı bi araba.ama kalkışta hiç performans arama güvenlik ve ağır başlılık istiyorsan ideal ama üretimi bitti piyasası ne olur bilinmez....ayırca arkası dardır 3kişi sıkışıyordu...

307 geniş ferah ve süper yol tutuşu vardır bora savurur bu arada.... 307 birazcık yol sesi dinelrsin ama tipi donanımı bence mükemmel...

toyota sorunsuz ama benm zevkime hitap etmez...

tercih senden artık:)

Geri