hangi aracı tavsiye edersiniz

bu araçların aşağı yukarı sınıfları aynı kaliteleride yakın çok aşırı bir farkları yok. hangisi az kilometrede ,servis bakımlı , kazasız ve iyi kullanılmışsa onu alırdım.
Tam Onno Usta tavsiyesi olmuş,:) seçneklerde olmamasına karşın ben vectra c 04.05 veya civic 2005 tavsiye ederim.ben araba değiştirecek olsam ikisinden birini düşünürdüm.

ben direk bora tavsiye ederim.en konforlu ve sağlamı o bence

sunduğunuz seçeneklere göre bora derim.(bora ya verceğim o kadar parayada vectra c derim:D)

boramı kaldı piyasada boşwer geçti onun devri bende senin gibiyim astra g var satıp başka bişiler almayı düşünüyorum maddi açıdan bakarsak megan ilk sırayı alır aslında pek iç dizaynını beyenmesemde dış görünüş müthiş yol tutuşuda gayet iyi gibi duruyo donanımı falanda iyi yol bilgisayarı türkçeymiş ayrıca ikinci sırayı toyota alabilir ama terra değilde sol bak aralarında fiyat olarak çok fazla fark yok ama donanım solde iyi terra hafif geldi bana yok biraz daha param var diyosan yeni kasa astra bence güzel bir seçenek hem donanım hemde şekli güzel yada ford focus ama ghia olucak vectra c de olabilir performans biraz zayıf ama donanım uçuk konfor ihtişam cabası burda adı geçen arabaların servis maliyetleri üç aşağı beş yukarı aynı yakıtlarıda hemen hemen aynı ama toyota sorunsuzluğuyla öne çıkıyo yaktta önemli dersen megan dci süper diyorlar ben bile almayı düşünüyorum kararını ver işte bu tayfadan artık sana en uygunu kazasız az kmli ucuz fiyatlı hangisi denk gelirse alınabilir ama bence bi modele sabitlen o modeli kovala çok model olunca araba almak işkence oluyo

pejo 307 ler sorunlu araclardır aman uzak dur hele hele 1.4 dizelin 70 hp liğini hiç dusunme
boranın yedek parcası ve servisi pahalıdır ayrıca o kadar pahalı olmasına ragmen işçiligi ve donanımı hiç de uygun performansta degil ardında ise vw var yanı o da kotu araba uretmez onun yerıne skoda nın yenı modellerınden de bakabılırsın Octavıa mesela
megane bayagı tuttu ama malzeme kalıtesını dusunursek beş para etmez derim ben ne de olsa o da fransız
toyota nın dizelini tek gecerim hem ikinci el de donanım seviyesi fazla para farkettırmez ust donanımını alabılırsın 1-2 daha vererek
ben de ki aracı takas edeck birisi olsa dakıka dusunmeden dizel toyota alırım...

5-2003-2004 toyota corolla terra.

arkadaşlar fikirler için çok teşekkür ederim amja herkes farklı şeyler yazmış sanki kafam daha çok karışıyor. Birde bu araçların dışında başka araç lütfen tavsiye etmeyin daha çok kararsızlaşıyorum. Ustalarında bu konuda görüşlerini almak isterim . Şİmdiden fikirleriniz için teşekkürler.:) :) :) :)

arkadaşlar fikirler için çok teşekkür ederim amja herkes farklı şeyler yazmış sanki kafam daha çok karışıyor. Birde bu araçların dışında başka araç lütfen tavsiye etmeyin daha çok kararsızlaşıyorum. Ustalarında bu konuda görüşlerini almak isterim . Şİmdiden fikirleriniz için teşekkürler.:) :) :) :)

bence bi anket yapın aklınızdaki arabaları ankete koyun sonuçlara bakın belki kafanız karışmaz....

Geri