Hangi benzinlik ?

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bende niye Shell'den aldığımı bilmiyorum hocam, ama bu kadar kişi iyi diyorsa vardır bir bildiği diyoruz...

Shell V-Power + Nitro'yu alırsan niye aldığını anlarsın Ahmet daha kaliteli yandığı için rölantideki titreşim ortadan kalkıyor , farkedilir performans artışı oluyor bunun yanında çabuk bitiyor işte bu yüzden Shell ama ben senin yerinde olsam Opet'ten alırım sonuçta 1.3 performans aramazsın galiba :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben hep opet alıyordum. şu nitro dan aldım bi sefer sonra yine opet alınca araba resmen gitmiyor dedim. ondan beri nitro alıyorum.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
ya ben hep opet alıyordum. şu nitro dan aldım bi sefer sonra yine opet alınca araba resmen gitmiyor dedim. ondan beri nitro alıyorum.

Şu anda benim depoda Lukoil var araba 1.3 Multijet gibi gidiyor ya ayrıca 3-4 kişi binince çıldırıyorum birde yanma kalitesiz olduğundan rölantide titreme var bitince V-Power + Nitro ile doldurucam direk depoyu :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shell V-Power + Nitro'yu alırsan niye aldığını anlarsın Ahmet daha kaliteli yandığı için rölantideki titreşim ortadan kalkıyor , farkedilir performans artışı oluyor bunun yanında çabuk bitiyor işte bu yüzden Shell ama ben senin yerinde olsam Opet'ten alırım sonuçta 1.3 performans aramazsın galiba :)

Yok hacı performansla falan derdim yok şimdilik ya.
İşe güce koşturmaktan performans yapacak zamanımızda yok :D

Ayrıca adama demezlermi 1.3 arabanla neyin çabası bu diye :rakir:

Birde ben opet'i beğenmiyorum. Psikolojik midir bilmem ama, araba sanki gitmiyor gibi geliyor. Shell'den alıyorum memnunum.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili dizelciler,desemki size dolu depoya yarım litre bir litre benzin koyun hiçbiriniz koymazsınız...ama gidip nitro jet vs.vs.bunu alıp koyuyonuz arabaya :D

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sevgili dizelciler,desemki size dolu depoya yarım litre bir litre benzin koyun hiçbiriniz koymazsınız...ama gidip nitro jet vs.vs.bunu alıp koyuyonuz arabaya :D

Modelin nitrosundan koyuyorum 1.5 eracik kadar gidiyor ;)

Tapatalk Pro

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu anda benim depoda Lukoil var araba 1.3 Multijet gibi gidiyor ya ayrıca 3-4 kişi binince çıldırıyorum birde yanma kalitesiz olduğundan rölantide titreme var bitince V-Power + Nitro ile doldurucam direk depoyu :)

Lukoil ne alaka ? Hiç denemedim

BAFRALI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 marttan bu yana opet kullanıyorum. 10000 bakımında mazot filtresini incelediğimde tertemiz olduğunu gördüm. yakıtı alırken aynı yerden almaya özen göstermeli

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Lukoil ne alaka ? Hiç denemedim

Bizimkisi alışkanlık olduğu için 6 yıldır aynı petrolden alıyorum arkadaş gibi olduk o yüzden ordan alıyordum artık almayacam mazot bitsin ilk iş Shell'e gidip Clup kart çıkarıp depomu V-Power + Nitro ile doldurmak olucak.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizimkisi alışkanlık olduğu için 6 yıldır aynı petrolden alıyorum arkadaş gibi olduk o yüzden ordan alıyordum artık almayacam mazot bitsin ilk iş Shell'e gidip Clup kart çıkarıp depomu V-Power + Nitro ile doldurmak olucak.

Şelin kılap cartı artık pek bi işe yaramıyor. Eskiden neydi Shell Club kart puan verirdi. :D Çıkarttığına pek değmeyecek yani