Hangi benzinlik ?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Her seferinde pompacı Shell clup kart soruyordu. Bir keresinde ne işe yarıyor dedim. 1000 TL'ye 1 TL'lik puan birikiyor dedi. :) Yani 1000'de 1 indirim yapıyor gibi bir hesap oluyor. :)

Almadım, almayacağım.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Şuan bende vazgeçtim Clup karttan bizim Lukoil kart bile 10 kuruş indirim yapıyor litre başı Shell'e yakıştıramadım bu durumu :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
hadi birleşip kendi mazotumuzu kendimiz yapalım ;)

10 numara yağ kullanılarak yapılıyormuş ama eski arabalarda kullanabiliyormuşuz bazıları gaz yağıyla falanda yapılıyor diyor ama bence yapıp ilk sen DTi'da deneyelim seninki daha dayanıklıdır altyapı Isuzu sonuçta ;)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numara yağ kullanılarak yapılıyormuş ama eski arabalarda kullanabiliyormuşuz bazıları gaz yağıyla falanda yapılıyor diyor ama bence yapıp ilk sen DTi'da deneyelim seninki daha dayanıklıdır altyapı Isuzu sonuçta ;)

benimki ne koysan yakar,mekanik enjektör,fakat 10 numara yağ başkadır,bio dizel başka...gaz yağıda yakar araba tek başına ama küçük motorda hararet yüksek oluyor...

ama böyle şeyleri sağlıklı yakmak istersen 2 tane araba var..sadece haftada bir mazot filtresi değiştirecen..

biri golf 1-2-3
diğeri saxo 1.5 diesel,bosch pompa enjektörlü olanlar..

koy yaksın,bedavaya gezersin...
ama bunlara alışınca mazot koyunca arabayı yürütmek mesele olur haberin olsun ;)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
benimki ne koysan yakar,mekanik enjektör,fakat 10 numara yağ başkadır,bio dizel başka...gaz yağıda yakar araba tek başına ama küçük motorda hararet yüksek oluyor...

ama böyle şeyleri sağlıklı yakmak istersen 2 tane araba var..sadece haftada bir mazot filtresi değiştirecen..

biri golf 1-2-3
diğeri saxo 1.5 diesel,bosch pompa enjektörlü olanlar..

koy yaksın,bedavaya gezersin...
ama bunlara alışınca mazot koyunca arabayı yürütmek mesele olur haberin olsun ;)

Ben espri olsun diye dedim benim biyo dizelle , gaz yağıyla , 10 numara yağla işim olmaz koyarım Shell'den mazotumu keyfime bakarım :)

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki aracım 1.4 TDCİ dizel Fiestamda hep Shell'in GTL dizel ürününü kullanırdım. GTL kaldırılıp yerine Nitro + getirildi. Ben de ona devam ettim. Gerçekten mükemmel performans sunuyordu.
Şu anda Astramda da genelde Shell'den alıyorum benzini ama denk gelmeyince mecbur Opet'ten alıyorum.