Hangi Giyim Markalarını Tercih Ediyoruz

ABERCROMBIE, DIESEL, TIMBERLAND, NEW BALANCE, CONVERSE, RALPH LAUREN, NAUTICA, TOMMY HILFIGER , GUESS, GAP, NIKE, HARLEY DAVIDSON, ARMANI EXCHANGE, CALVIN KLEIN, DISNEY, BEBE, NINE WEST, PRADA, VE DAHA BİLDİĞİNİZ BİRÇOK TREND MARKALRI...;) :) :kop: :kop:

YAKIŞSIN YETER BİZ TİKİ DİİLİZ TİKİ OLMAYIDA DÜŞÜNMÜYORUZ BİZ KENDİMİZ YETERİZ BEA;)

maşallah site de zenginimiz çok Allah daha çok versin...

Bankada Pierre Cardin ve Kığılı normalde de Benetton Levis ve yine Kığılı fazlasına gerek yok bizim ki memur işi.. :)

bende çözemedim Erman abi katılıyorum sana ilk acıldığındada gördüm ne amaçla acıldıgını anlayamadım hala?

Hava atılması için mi yada şunu bunu giyemeyenleri ezmek kücük görmek için mi?

kim daha zengin onu bulacağız Erman abi...şimdilik bana göre MRJ 66 dostum baya iyi görünüyor.Allah bin bereket versin...

yaa Emre abi etme eyleme pierre cardin-kığılı giyiyorsun en zengini seciyorsun seni gidi seniiiiii:D:D

bizimkiler seri sonu bol taksitli 3 al 1 - 2 öde olan kampanyalardan Sametciğim... :) memur işi dedik ya... :)

çakma pierre desene abi yaw:D:D

bende çözemedim Erman abi katılıyorum sana ilk acıldığındada gördüm ne amaçla acıldıgını anlayamadım hala?

Hava atılması için mi yada şunu bunu giyemeyenleri ezmek kücük görmek için mi?

ben FENERIUM dan giyiyom ötesi yok:kop: ezdiiiimmm ezdiimmmm ezdimmmm:kop:

Geri