hangi kasko

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan san
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangi kasko

• Kullanılan toplam oy
    71
Neden arabayı siğortaladıklarında cam orjinal değilmiymiş.
Yan çizmeye çalışıyorlar.

yaptırmıyorum...

kasko şirketinin ilinizdeki opel servisi ile anlaşmalı olup olmaması ne derece önemli?

ak sigortası olan bi arkadasım 8 günlük volvo s40 ın ön camı çatlattı sigorta değiştirirz ama yan sanayi takarız dedi gitti yaklaşık orjinaline 1000 ytl ye ykaın para verdi

çok saçma olmasına rağmen kasko şirketlerinin çoğu tse li yerli cam parası ödüyor paradan kaçmak için.

Anadolu sigorta 2 yıldır.Full kasko her türlü teminatı var.Doğal afet,terör vs.Birde en güzel yanı Auto King den küçük onarım hizmeti var her yıl kaskoyu delmeden.

Arabamı aldığım zaman axa oyaktan yaptırmıştım fakat, sigortacı hasarda belli olur sözünün ne kadar doğru bir söz olduğunu anlamış oldum. Kendini bilmezin biri normal yolumda giderken üstüme çıkınca arabada baya bi hasar oluştu, araba serviste 10 günden fazla eksper raporu bekledi, ayrıca kaza esnasında kaldırıma sürtmekten dolayı jantta meydana gelen hasar tüm ısrarlarıma rağmen kazadan önce olmuş denilerek onarılmadı.

Bu seneki kaskomu Güneş sigortadan ve çok uygun bir fiyata yaptırdım, malesef yine kendini bilmezin biri tarafından arabaya sağdan girilince güneş sigortayı da test etme imkanı doğmuş oldu :D, ve gayet hızlı bir şekilde tepki verdiler.

bilgi için yazıyorum axa-oyak'tan 571 ytl ye yaptırdım.
bütün herşey dahil, muafiyet yok.
araç değeri 29700 ytl

Geri